» » Триває прийом робіт на конкурс з написання есе «Роль фінансів у забезпеченні сталого розвитку держави»

Дата: 4-11-2019, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ оголошує конкурс студентських наукових есе, приурочений пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія та 50-річчю створення кафедри. Тема есе: «Роль  фінансів у забезпеченні сталого розвитку держави».

Термін подачі есе – до 18 листопада 2019 року.

Матеріали просимо надсилати на електронну пошту kafedrafinansiv@ukr.net.

За результатами конкурсу журі визначить трьох переможців.

Під час оцінювання робіт застосовуватиметься 50-ти бальна шкала: 10 балів – грамотність тексту; 20 балів – логічність та послідовність матеріалу; 20 балів - оригінальність думок, креативність і неординарний погляд автора.

Переможці конкурсу презентуватимуть свої роботи під час заходів, присвячених пам’яті С.І. Юрія і будуть нагороджені подарунками. Есе переможців буде опубліковано у збірниках наукових праць та представлено на сайті кафедри.

Детальніша інформація про конкурс у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн