Ректор

Тернопільський національний економічний університет є одним із лідерів серед економічних вищих навчальних закладів України. Маючи славну історію та багате на досягнення сьогодення, ми впевнено дивимося у майбутнє. Розпочавши свою діяльність ще у 1966 році, наш університет є значним науковим, культурним і громадським осередком Західної України.

Кожне покоління студентів і науковців з гідністю продовжує славні традиції національної освіти, примножуючи здобутки ТНЕУ та утверджуючи їх на міжнародному рівні.

Тернопільський національний економічний університет – це елітний та сучасний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа і омега формування особистості.

Університет стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити з перспективою. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники вищого навчального закладу стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.
 
Тернопіль –  студентське місто. Воно неодмінно зачарує кожного,  хто ступить на його предковічну  землю, пройде  затишними вуличками й  відчує дух вільнодумства молоді.  Столиця галицького Поділля  і нині є одним із провідних наукових центрів Української держави. Тут відбувається таїнство народження інтелектуального продукту – від мовленого слова до прогресивної ідеї, втіленої у життя.
 
Освіта й наука є безцінним надбанням народу, що визначає його потенціал на століття уперед. Високоосвічені люди формують еліту держави й ведуть країну у майбутнє. Професорсько-викладацький колектив Тернопільського національного економічного університету  працює так, щоб кожен студент і випускник були впевнені, що їхні хист і вміння, їхнє економічне мислення відповідають вимогам завтрашнього дня.
 
Навчайтесь у нашому університеті, примножуючи свій інтелектуальний потенціал та утверджуючи високий освітній статус Тернопільського національного економічного  університету.
 
Ми хочемо, щоб ви були успішними та особливими! Приєднуйтеся до нашої університетської родини!
 
 
Ректор ТНЕУ,
доктор економічних наук,
професор А.І. Крисоватий