» » «Актуальні проблеми формування громадянського суспільства та становлення правової держави»

Дата: 29-02-2016, 13:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Колектив юридичного факультету Інституту економіки і права Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького спільно з юридичним факультетом Гомельського державного університету ім. Ф. Скорини (Білорусь), Київським університетом туризму, економіки і права й Асоціацією українських правників запрошують Вас взяти участь в роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми формування громадянського суспільства та становлення правової держави», яка відбудеться  26-27 травня  2016 року на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

До участі в конференції планується залучити провідних науковців у галузі права, державних службовців та юристів практиків з України, Білорусії та інших держав.

Завантажити Переглянути онлайн