» » Оголошення


В Тернополі відбудеться Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників зво з більярду «Триборство»

 Запрошуємо усіх бажаючих до участі в Чемпіонаті України серед науково-педагогічних працівників закладу вищої освіти з більярду «Триборство», який триватиме 13-16 грудня 2018 р. в більярдному клубі «Абриколь» за адресою: м. Тернопіль, вул. 15-го Квітня, 6.Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У п’ятницю, 21 грудня 2018 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. Запрошуємо старшокласників до участі у Школі німецької мови з підготовки до здачі ЗНО!

 Шановні учні 10-11 класів! Українсько-німецька факультет-програма (http://www.tneu.edu.ua/ukrainian-german-faculty-program/) та кафедра міжнародної економіки (http://nnimev.tneu.edu.ua/?page_id=199) Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету спільно з Технічним університетом Дрездена та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти в рамках ініціативи «Стань успішним українцем» запрошують Вас взяти участь у Школі німецької мови з підготовки до здачі ЗНО.Запрошуємо на зустріч з казкою!

 За доброю традицією, у рамках благодійного проекту «Ректор ТНЕУ – дітям», напередодні новорічно-різдвяних свят творчий колектив відділу гуманітарної освіти та виховання організовує яскраве, динамічне, насичене піснями й танцями дійство для родин працівників університету. Цьогоріч запрошуємо Вас і Ваших діток на музичну виставу «Різдвяна історія Гномео і Джульєтти», що відбудеться 26 грудня 2018 р. о 14.00 год. та 16.00 год.Відбудеться конференція «Модернізація менеджменту системи охорони здоров’я»

  Шановні колеги! Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Модернізація менеджменту системи охорони здоров’я» в умовах проведення медичної реформи», яка відбудеться 12-13 грудня 2018 року з ініціативи колективу кафедри менеджменту та публічного управління Тернопільського національного економічного університету  за сприяння Управління охорони здоров'я Тернопільської обласної державної адміністрації та Департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.У ТНЕУ відбудуться змагання з настільного тенісу

 12-13 грудня 2018 року відбудеться ІІІ відкритий Кубок ТНЕУ з настільного тенісу. Змагання відбудуться у фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ. Заявки на участь приймаються до 10 грудня 2018 року. Початок змагань о 14.00 год.Конкурс для юних відеоблогерів «Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині»

 Любиш знімати відеоблоги, а до того ж вважаєш себе фінансово грамотним? Тоді ти просто зобов’язаний взяти участь в конкурсі й отримати круті призи. Для цього потрібно всього лиш самостійно зняти на смартфон коротке відео на тему «Як фінансово грамотно купувати в магазині / інтернет-магазині» та надіслати нам. Після того, як отримаєш подарунки від Святого Миколая, чекай на наші!Запрошуємо на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія

 Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія факультету фінансів ТНЕУ запрошує 27 листопада 2018 року на Четверті Всеукраїнські наукові читання пам’яті С.І. Юрія. Зустріч відбудеться у рамках комплексу наукових заходів, присвячених пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія.У ТНЕУ відбудуться матчі 1/8 кубка України між БК «Тернопіль-ТНЕУ» і БК «Київ-Баскет»!

 Запрошуємо усіх любителів баскетболу у спорткомплекс Тернопільського національного економічного університету на неймовірну подію – матчі 1/8 кубка України між БК «Тернопіль-ТНЕУ» і БК «Київ-Баскет»!Відбудеться першість ТНЕУ з футзалу

 Професійна спілка працівників ТНЕУ та колектив кафедри фізкультури і спорту організовують 5 грудня 2018 року першість ТНЕУ з футзалу серед працівників усіх структурних підрозділів закладу вищої освіти. Початок змагань о 14.00 год.«Гетьмане, веди!...»

 Шановні працівники університету та студенти! 29 листопада 2018 року о 14.30 год. в актовій залі ТНЕУ (вул. Львівська, 11) відбудеться поетична вистава «Гетьмане, веди!...» (за поемою Бориса Олійника «Трубить Трубіж») за участю лауреата всеукраїнських конкурсів читців ім. Т. Шевченка Миколи Булата (м. Тернопіль) та лауреата Всеукраїнського фестивалю авторської пісні «Срібна підкова» Володимира Самайди (м. Київ).ТНЕУ запрошує на День відкритих дверей «TNEU Education EXPO 2019»!

 Тернопільський національний економічний університет запрошує старшокласників та усіх бажаючих 25 листопада 2018 р. на День відкритих дверей, який відбудеться за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, головний корпус ТНЕУ.До уваги студентів ТНЕУ!

 14 листопада о 13.30 год. в залі електронних ресурсів (1 корпус, 2 поверх)  буде представлено інформацію фахівцями Фін Агро Консалтінг про можливість проходження стажування у європейських  країнах (Швеція, Данія, Німеччина, Швейцарія).Відбудеться відкрита лекція «Основи цифрової економіки»

 14 листопада 2018 року з ініціативи колективу факультету аграрної економіки і менеджменту та за участю факультету обліку і аудиту та Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина відбудеться відкрита лекція «Основи цифрової економіки», яку прочитає доктор економічних наук, голова Правління Української міжбанківської валютної біржі Анатолій Іванович Гулей.Відбудеться відкрита лекція наукового дослідника Університету Норд Ірини Роддвік

 За сприянням Міжнародного центру культури та розвитку Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій ТНЕУ відбудеться відкрита лекція представника Університету Норд (м. Будо, Королівство Норвегія), наукового дослідника Ірини Роддвік. Запрошуємо студентів і викладачів до участі у зустрічі, яка відбудеться 15 листопада 2018 року об 11.10 год. у залі електронних ресурсів (центральний корпус, 2 поверх).