» » Оголошення


Запрошуємо до участі у круглому столі «Бюро фінансових розслідувань як необхідний інститут забезпечення національної безпеки України»

 У четвер, 5 грудня 2019 р., відбудеться засідання круглого столу студентського наукового гуртка кафедри безпеки, правоохоронної діяльності та фінансових розслідувань «Науково-практична школа фінансових розслідувань», присвячене обговоренню законопроекту «Про Бюро фінансових розслідувань» та питань запобігання, виявлення, припинення, розслідування й розкриття кримінальних правопорушень у сфері господарської діяльності, які прямо чи опосередковано заподіюють шкоду публічному інтересу у сфері фінансів.Запрошуємо на засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

 У вівторок 3 грудня 2019 року о 10:00 год. в залі засідань ректорату (1-й корпус, аудиторія 1301) відбудеться засідання Науково-технічної ради університету.Запрошуємо до участі у круглому столі «Екологічні фактори добробуту: роль інститутів»

 У понеділок, 2 грудня 2019 р., відбудеться засідання круглого столу, присвячене обговоренню проблем ролі інститутів у забезпеченні екологічної складової держави добробуту. Початок заходу – 16.00 год. в ауд. 3104 (Майдан Перемоги, 3, корпус №3).У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Кібербезпека», «Менеджмент соціокультурної діяльності»

 У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійних програм «Кібербезпека», «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Відповідно до програм виїзду експертних груп під час проведення акредитаційних експертиз відбудуться відкриті зустрічі 25 листопада 2019 року за таким графіком:

– ОПП «Кібербезпека» – 16.00-16.30 (м. Тернопіль, вул. Чехова А., 8, ауд. 6203);

– ОПП «Менеджмент соціокультурної діяльності» – 17.00-17.30 (м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 46а, ауд. 5411).Програма “CREATIVE SPARK”

 Кафедра маркетину ФЕУ запрошує 28 листопада (четвер) о 9.30 год. в аудиторію 1209 (зал електронних ресурсів ТНЕУ, корпус №1) усіх активних, креативних і підприємливих студентів на тренінг з підготовки стартапів.Змагання з бадмінтону

 27 листопада 2019 року в приміщенні  фізкультурно – оздоровчого комплексу ТНЕУ (м. Тернопіль, Майдан Перемоги, 3) відбудуться змагання з бадмінтону на кубок «Першокурсника ТНЕУ 2019/2020 н.р.» серед студентів факультетів, інститутів та коледжу університету.

Початок змагань о 17:00 год.

Приходь грати та вболівати!Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У середу, 27 листопада 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. «Студії кримінальної практики 4Х4» чекають тебе!

Запрошуємо тебе взяти участь в «Студії кримінальної практики 4Х4». Захід відбудеться 25 -28 листопада на юридичному факультеті Тернопільського національного економічного університету.Кириленко Сергій Вікторович

 29 листопада 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Кириленка Сергія Вікторовича

на тему: «Формування клієнтоорієнтованої моделі продажу банківських послуг»

за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)

 

Науковий керівник:  д. е. н., професор Сохацька Олена Миколаївна.Берестецька Олена Михайлівна

 29 листопада 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Берестецької Олени Михайлівни

на тему: «Активізація регіональних детермінант розвитку текстильної промисловості»

за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

 

Науковий керівник:  д. е. н., професор   Желюк Тетяна Леонтіївна.Письменний Віталій Валерійович

 28 листопада 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Письменного Віталія Валерійовича на тему: „Доходи місцевих бюджетів: теоретична концептуалізація і практика формування” за спеціальністю 08.00.08.

 

Науковий консультант: Дем’янишин Василь Григорович, доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів ім. С. І. ЮріяЗапрошуємо до участі у тренінгу по роботі зі Scopus (Elsevier)!

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 22 листопада 2019 року в залі електронних ресурсів ТНЕУ (ауд. 1209). Початок заходу о 10.00 год.Відбудеться лекція представника Університету Nord

 Запрошуємо усіх бажаючих на відкриту лекцію Борда Мікальсена – представника Університету Nord (м. Бодо, Королівство Норвегія). Зустріч відбудеться 15 листопада 2019 р. о 14:25 год. в ауд.11101.

Тема лекції – «Communicate professionally».

Робоча мова – англійська. До уваги працівників відповідальних за акредитацію!

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у засіданні круглого столу на тему: «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?», яке відбудеться 20 листопада 2019 року з 12:00 до 14:00 год. у залі засідань (ауд. 31) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка (м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2).Запрошуємо до участі у хакатоні з доступу до правосуддя!

 Координаційний центр з надання правої допомоги спільно з громадською організацією KYIV Legal Hackers 7-8 грудня 2019 року організовує Access to Justice Hackathon. Захід відбудеться на базі правових клубів PRAVOKATOR у Дніпрі, Львові, Києві, Одесі та Харкові.Відбудеться екзамен з іноземної мови

 До уваги студентів, які подали документи для участі в конкурсному відборі на семестрове навчання у другому семестрі 2019-2020 н.р. в одному з провідних зво-партнерів з Республіки Польща!«Креативна Європа» в Україні запрошує на Тренінг із підготовки заявок на програму «Креативна Європа» у Тернополі!

 У вашої організації є ідея культурного проекту, який підкорить не тільки всю Україну, а й Європу? Тоді приходьте 2 листопада на безкоштовний тренінг від Національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні!Триває прийом робіт на конкурс з написання есе «Роль фінансів у забезпеченні сталого розвитку держави»

 Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ оголошує конкурс студентських наукових есе, приурочений пам’яті видатного українського вченого-економіста Сергія Ілліча Юрія та 50-річчю створення кафедри. Тема есе: «Роль  фінансів у забезпеченні сталого розвитку держави».Триває набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови

 З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов продовжується до 15 листопада 2019 року набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення  англійської мови.Відзначаємо тиждень фінансової грамотності в ТНЕУ!

 Щорічне відзначення Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Тернопільському національному економічному університеті вже стало хорошою традицією!Відбудуться змагання з шахів

 20 листопада 2019 р. в читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ відбудуться змагання Кубку ТНЕУ 2019-2020 навчального року серед студентів факультетів, інституту та коледжу університету з шахів. Початок змагань о 15:00 год.Запрошуємо на засідання Науково-технічної ради ТНЕУ

 У понеділок, 4 листопада 2019 року, об 11:00 год. в залі засідань ректорату (1-й корпус, аудиторія 1301) відбудеться засідання Науково-технічної ради університету.Оголошено конкурс з відбору студентів на семестрове навчання у заклади вищої освіти Республіки Польща

 Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина ТНЕУ оголошує конкурс серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2019-2020 н.р. в одному з провідних зво-партнерів ТНЕУ з Республіки Польща.Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У середу, 30 жовтня 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. 

Запрошуються завідувачі кафедр, керівники віддалених структурних підрозділів.Шуст Ганна Петрівна

 Другого листопада 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Шуст Ганни Петрівни на тему: «Адміністративно-правова охорона земельних ресурсів України» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник: доктор юридичних наук, доцент Ігонін Руслан Владиславович.Кожевникова Вікторія Олександрівна

 Другого листопада 2019 року відбудеться захист докторської дисертації Кожевникової Вікторії Олександрівни на тему: «Науково-теоретичні засади обмеження прав суб’єктів сімейних відносин» за спеціальністю 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

Наукові консультанти: д.ю.н., професор Луць Володимир Васильович та д.ю.н., професор Мічурін Євген Олександрович.До уваги студентів! Виграй грант у розмірі 10 000 гривень!

 Компанія iLounge повідомляє, що триває прийом грантових пропозицій для студентів українських закладів вищої освіти за написання найкращої статті на ІТ-тематику. Мета – допомогти реалізувати молоді свої ідеї. Переможцю буде присуджено грант у розмірі 10 000 гривень.«Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі»

 Колектив юридичного факультету ТНЕУ у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України запрошує усіх бажаючих до участі у засіданні круглого столу на тему: «Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі». Початок заходу о 10.00 год. 25 жовтня 2019 року.

Місце проведення: юридичний факультет ТНЕУ, вул. Микулинецька, 46а, м. Тернопіль.Відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра»

 23 жовтня 2019 року о 12.50 год. в аудиторії 5401 юридичного факультету ТНЕУ в рамках діяльності Центру міжнародної безпеки та співробітництва університету відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра» за участю студентської спільноти та незалежних експертів з даної проблематики.

До участі у заході запрошуємо усіх бажаючих!Молодь ТНЕУ розпочала підготовку до фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2019»

 Зовсім скоро у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться найочікуваніша подія для студентської молоді – фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2019»! Юнаки та дівчата усіх факультетів, інституту, коледжу вже розпочали активну підготовку до мистецьких змагань.