» » Оголошення


«Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі»

 Колектив юридичного факультету ТНЕУ у співпраці з Департаментом кіберполіції Національної поліції України запрошує усіх бажаючих до участі у засіданні круглого столу на тему: «Кіберзлочинність – як захистити себе у мережі». Початок заходу о 10.00 год.

Місце проведення: юридичний факультет ТНЕУ, вул. Микулинецька, 46а, м. Тернопіль.Відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра»

 23 жовтня 2019 року о 12.50 год. в аудиторії 5401 юридичного факультету ТНЕУ в рамках діяльності Центру міжнародної безпеки та співробітництва університету відбудуться Оксфордські дебати на тему: «Україна та НАТО: безпека – це довіра» за участю студентської спільноти та незалежних експертів з даної проблематики.

До участі у заході запрошуємо усіх бажаючих!Відбудеться засідання вченої ради університету

 Шановні колеги!  У середу, 30 жовтня 2019 року, о 12.00 годині у залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету (корпус №11, вул. Львівська, 11а) відбудеться засідання вченої ради закладу вищої освіти. 

Запрошуються завідувачі кафедр, керівники віддалених структурних підрозділів.Молодь ТНЕУ розпочала підготовку до фестивалю-конкурсу «Студентська ліра – 2019»

 Зовсім скоро у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться найочікуваніша подія для студентської молоді – фестиваль-конкурс «Студентська ліра – 2019»! Юнаки та дівчата усіх факультетів, інституту, коледжу вже розпочали активну підготовку до мистецьких змагань. З 25 жовтня припиняється робота атестаційних комісій з перевірки знань із української мови для державних службовців!

 25 вересня набув чинності Закон про реформу державної служби "Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади", згідно з нормами якого переможець конкурсу на певну посаду зобов'язаний надати копії документів, які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою.Запрошуємо на музичну виставу «Якби не війна»

 Музична вистава на тему війни — це новий досвід для творчої команди відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ. Тема, до якої важко підійти, але неможливо оминути. Кожен по-особливому пережив, пропустив через себе кожну історію, яких у виставі чимало. Сценарій побудовано на матеріалах про реальних людей — чоловіків, жінок, дітей — які на передовій захищають нашу країну.Запрошуємо усіх бажаючих до участі в Erasmus Meeting Day!

 Запрошуємо до участі в інтенсив-тренінгу з підвищення фінансової грамотності

 Оголошується набір на інтенсив-тренінг, спрямований на підвищення рівня фінансової грамотності та поглиблення теоретико-практичних навичок, необхідних для успішного розвитку особистості й кар’єрного зростання.Триває набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення англійської мови

 З метою підготовки до складання Кембриджських іспитів FCE (First Certificate in English) на рівень В2 та PET (Preliminary English Test) на рівень В1 на базі Навчально-наукового центру з вивчення іноземних мов продовжується набір слухачів на інтенсивні курси з вивчення  англійської мови.Школа польського та європейського права оголошує набір слухачів на 2019-2020 навчальний рік

 Школа польського та європейського права – це спільна програма Тернопільського національного економічного університету (Україна) та Ягеллонського Університету (м. Краків, Республіка Польща).«Академічна доброчесність: навчання заради успіху»

 Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP за підтримки Американських Рад з міжнародної освіти запрошує студентів, представників Університетської ради студентів, студентських деканів Тернопільського національного економічного університету на лекцію-дискусію: «Академічна доброчесність: навчання заради успіху».Хиля Михайло Михайлович

 30 вересня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Хилі Михайла Михайловича на тему: «Нормативно-правові акти як джерела адміністративного права України» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник: Галай Андрій Олександрович, доктор юридичних наук, професор.Савченко Анастасія Олександрівна

 30 вересня 2019 року відбудеться захист кандидатської дисертації Савченко Анастасії Олександрівни на тему: «Адміністративно-правовий механізм справляння місцевих податків та зборі України в умовах децентралізаці» за спеціальністю 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право.

Науковий керівник: Попова Світлана Миколаївна, доктор юридичних наук, професор.Працюватиме відбіркова комісія на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди)

 Відбір студентів на семестрове навчання в Університеті прикладних наук INHOLLAND (Королівство Нідерланди) відбудеться 26 вересня 2019 року з 14.00 год. в а. 1417.Дай пораду президенту – отримай iPhone XS!

 Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському» для студентів українських закладів вищої освіти.