Порядок реєстрації

Порядок реєстрації на участь в атестації
Реєстрація на участь в атестації в атестаційній комісії Тернопільського національного економічного університету відбувається відповідно до «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №301 від 26.04.2017 року.
Для проходження атестації особа, яка претендує на вступ на державну службу, подає заяву на ім’я ректора університету (заява zaiava-um.pdf [64.06 Kb] (cкачувань: 95) ).

Особа, яка бажає пройти атестацію, може подати заяву будь-яким зручним для неї способом:
1. Заповнити електронну реєстраційну форму «Реєстрація», розміщену на офіційному веб-сайті університету в розділі «Атестація осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»;
2. Надіслати електронною поштою на адресу: diva31-77@i.ua;
3. Надіслати поштою на адресу: Центр підготовки магістрів державної служби вул. Львівська, 11, корпус 11, кабінет 11505,
м. Тернопіль, 46020;
4. Подати особисто до загального відділу університету (адреса: Львівська, 11, корпус №1кабінет 1302, м. Тернопіль) або до Центру підготовки магістрів державної служби (вул. Львівська, 11, корпус 11, кабінет 11505, м. Тернопіль).

До заяви потрібно додати оригінал платіжного документа (до електронної заяви – скановану копію) про сплачені кошти за послуги з проведення атестації з державної мови та видачі посвідчення. Реквізити для оплати розміщено в розділі «Вартість послуг». Особи, які надіслали електронну заяву або заповнили електронну реєстраційну форму, оригінал платіжного документа подають особисто секретареві атестаційної комісії в день атестації до початку її проведення.

Атестаційна комісія розглядає подану заяву протягом двох робочих днів після отримання і повідомляє на електронну адресу, вказану особою, яка бажає пройти атестацію, про допуск до участі в атестації, а також час і місце її проведення.
Приймання заяв закінчується за добу до дати, визначеної графіком атестації (у разі проходження атестації в групі).
Учасник атестації повинен обов’язково мати при собі документ, який посвідчує його особу та підтверджує громадянство України, і прибути у визначені атестаційною комісією час і місце (згідно з графіком атестаційної сесії) для проходження атестації.
Посвідчення вручається учасникам, які успішно пройшли атестацію відповідним вищим навчальним закладом або надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення за заявою таких осіб протягом 10 календарних днів з дати проходження атестації.

Порядок реєстрації на отримання посвідчення
Особа, яка вільно володіє державною мовою і може підтвердити це одним із таких документів:
- документи державного зразка про загальну середню освіту, видані до 2000 року, з оцінкою "5” за вивчення української мови;
- документи державного зразка про загальну середню освіту, видані після 2000 року, з балом про підсумкову державну атестацію з української мови не менше 10;
- диплом молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста), бакалавра, магістра (спеціаліста) з відповідним додатком з оцінкою "відмінно” за вивчення української мови;
- диплом бакалавра, магістра (спеціаліста) за спеціальностями українська мова та література; українська мова та література і іноземна мова; філологія.

може звернутися до атестаційної комісії із заявою про видачу посвідчення без проходження атестації (пункт 56 «Порядку атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою»). До заяви повинна бути додана копії документу про відповідний рівень освіти та усі необхідні додатки до нього. При цьому оплачується тільки вартість самого посвідчення (реквізити у розділі Вартість послуги з проведення атестації).
Заповнити реєстраційну заяву zaiava-2.pdf [46.92 Kb] (cкачувань: 553)
Посвідченняposvidchennia-atestaciia_kr.pdf [628.51 Kb] (cкачувань: 377)