Міжнародна онлайн-конференція з питань новітніх наукових методів у галузях фізики, хімії і математики

Дата: 26-04-2018, 16:20

Міжнародна онлайн-конференція з питань новітніх наукових методів у галузях фізики, хімії і математики Організаційний комітет Міжнародної онлайн-конференції з питань новітніх наукових методів у галузях фізики, хімії і математики запрошує науковців з усього світу здійснити внесок у розвиток наукової та навчальної діяльності у вищезгадані точні науки. Основна мета конференції – надати можливість учасникам поділитися думками і досвідом. Захід відбудеться 6-7 серпня 2018 року.


ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Соціально-гуманітарні науки та сучасні виклики»

Дата: 23-04-2018, 11:41

ІІІ Всеукраїнська наукова конференція «Соціально-гуманітарні науки та сучасні виклики» Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі ІІІ Всеукраїнської наукової конференції «Соціально-гуманітарні науки та сучасні виклики», яку організовує Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Інститутом історії України НАН України, Інститутом філософії НАН України, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова. Конференція відбудеться 25-26 травня 2018 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.


«Актуальні проблеми митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України»

Дата: 19-04-2018, 11:45

«Актуальні проблеми  митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України» Шановні колеги! Науково-дослідний центр митної справи Науково-дослідного інституту фіскальної політики Університету державної фіскальної служби України запрошує Вас до участі в науково-практичній інтернет-конференції «Актуальні проблеми митного контролю та митного оформлення транспортних засобів при переміщенні через митний кордон України».


«Наукові засади розвитку знань економічної теорії»

Дата: 16-04-2018, 14:16

«Наукові засади розвитку знань економічної теорії» Шановні колеги! Інформуємо Вас про проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові засади розвитку знань економічної теорії», яка відбудеться 20-22 квітня 2018 року з ініціативи колективу кафедри економічної теорії та банківської справи Черкаського державного технологічного університету.


Міжнародна конференція «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»

Дата: 11-04-2018, 15:40

Міжнародна конференція «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» Шановні колеги! Факультет комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у Міжнародній конференції «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 1-3 червня 2018 р. у м. Чеське Будейовіце (Чеська Республіка).


«Облік, оподаткування і контроль: сучасний стан та напрями розвитку»

Дата: 7-03-2018, 09:44

«Облік, оподаткування і контроль: сучасний стан та напрями розвитку» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Облік, оподаткування і контроль: сучасний стан та напрями розвитку», яка відбудеться 22 березня 2018 р. у Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи».


«Двадцять п’яті економіко-правові дискусії»

Дата: 2-03-2018, 11:03

«Двадцять п’яті економіко-правові дискусії» До уваги науковців! Запрошуємо Вас долучитися до участі у роботі періодичних міжнародних науково-практичних Інтернет-конференцій на сайті www.spilnota.net.ua. За результатами проведених конференцій друкуватимуться та розсилатимуться авторам збірники тез та сертифікати.


Відбудеться міжнародна наукова Інтернет-конференція «Світ економічної науки»

Дата: 2-03-2018, 10:56

Відбудеться міжнародна наукова Інтернет-конференція «Світ економічної науки» Шановні колеги! Ініціативна група вчених за сприянням та при активній участі Громадської організації «Наукова спільнота» проводить міжнародну наукову Інтернет-конференцію економічного спрямування на тему: «Світ економічної науки. Випуск 2», яка відбудеться 28 березня 2018 року (роботи учасників приймаються до 28 березня включно).


«Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення»

Дата: 2-03-2018, 10:45

«Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення» Шановні науковці, молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти! Запрошуємо Вас до участі у черговій міжнародній науковій Інтернет-конференції на тему: «Інформаційне суспільство: технологічні, економічні та технічні аспекти становлення» (випуск 26), яка відбудеться 13 березня 2018 р.


«Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави»

Дата: 1-03-2018, 16:49

«Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави» Другого березня 2018 року о 10.00 год.  за участі науковців та практиків відбудеться засідання круглого столу на тему: «Фінансові розслідування у контексті зміцнення фіскальної безпеки держави». Організаторами заходу виступили колективи кафедри податків та фіскальної політики і кафедри економічної безпеки та фінансових розслідувань.


«Фінансові інструменти сталого розвитку економіки»

Дата: 26-02-2018, 10:38

«Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки», яка відбудеться 20 березня 2018 р. у м. Чернівці на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.


«Сучасні МЕВ: драйвери успіху та виклики розвитку»

Дата: 12-02-2018, 11:52

«Сучасні МЕВ: драйвери успіху та виклики розвитку» Шановні колеги! Колектив факультету міжнародної економіки Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара запрошує Вас взяти участь у XVIIІ Міжнародній науково-прак­тичній конференції «Сучасні МЕВ: драйвери успіху та виклики розвитку».


Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика»

Дата: 18-01-2018, 09:43

Міжнародна науково-практична конференція «Туризм: наука, освіта, практика» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Туризм: наука, освіта, практика», яка відбудеться на базі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) 15 березня 2018 року.


«Напрямки та тенденції розвитку економіки України»

Дата: 11-12-2017, 14:46

«Напрямки та тенденції розвитку економіки України» Ініціативна група молодих учених за сприяння та при активній участі Громадської організації «Наукова спільнота» організовує міжнародну наукову Інтернет-конференцію економічного спрямування на тему: «Напрямки та тенденції розвитку економіки України», яка відбудеться 20 грудня 2017 року (роботи учасників приймаються до 20 грудня включно).


Запрошуємо до участі в Інтернет-конференції!

Дата: 11-12-2017, 11:55

Запрошуємо до участі в Інтернет-конференції! Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі періодичних міжнародних науково-практичних Інтернет-конференцій на сайті www.spilnota.net.ua. За результатами проведених конференцій будуть друкуватися та розсилатися авторам збірники тез конференцій та сертифікати.