Відбудеться науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 23-11-2017, 16:11

Відбудеться науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» 24 листопада 2017 року у залі засідань ректорату відбудеться XІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».


«Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами»

Дата: 20-11-2017, 11:23

«Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами» 21 листопада у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться науково-практична конференція на тему: «Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами». Організатори заходу – Тернопільський національний економічний університет, Державна казначейська служба України, Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада.


«Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти»

Дата: 14-11-2017, 11:38

«Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти» 30 листопада 2017 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти». До участі в конференції запрошуються представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, науковці, студенти. 


«Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів»

Дата: 6-11-2017, 16:25

«Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів» Колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, викладачів і фахівців у сфері фінансового менеджменту до участі у роботі круглого столу на тему: «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів», який відбудеться 8 листопада 2017 року о 13 год. в а. 1303.


Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Проблеми розвитку банківської системи України»

Дата: 6-11-2017, 12:22

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Проблеми розвитку банківської системи України» Шановні колеги! Колектив кафедри банківського менеджменту та обліку Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у конференції науковців, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників науково-дослідних і проектних організацій, банків та інших професійних учасників фінансового ринку «Проблеми розвитку банківської системи України», яка відбудеться 30 листопада 2017 року.


Запрошуємо до участі у конференції

Дата: 31-10-2017, 16:37

Запрошуємо до участі у конференції  Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі І  Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами», що відбудеться 22 листопада 2017 р.


Відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва»

Дата: 30-10-2017, 15:53

Відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва» Першого листопада 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва». Захід організовується у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати та ГО «Стратегічні інноваційні студії».


«Вектори модернізації державних фінансів України в контексті сталого розвитку»

Дата: 30-10-2017, 12:24

«Вектори модернізації державних фінансів України в контексті сталого розвитку» Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу на тему: «Вектори модернізації державних фінансів України в контексті сталого розвитку», організованого колективом кафедри фінансів ім. С. І. Юрія (модератор заходу – д. е. н., доц. О. І. Тулай). Наукове засідання відбудеться 31 жовтня 2017 р. о 14.30 год. у приміщенні тренінг-центру «Фінансова просвіта» (корпус 1, а. 1417).


Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики»

Дата: 26-10-2017, 09:48

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики» 27 жовтня 2017 року о 9.30 год. відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Прикладна економіка – від теорії до практики». Науковий захід відбудеться за адресою: конференц-зал Європейських та міжнародних студій ТНЕУ, 3-й поверх, бульвар Т. Шевченка, 9, м. Тернопіль.


Розпочалася Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

Дата: 26-10-2017, 09:22

Розпочалася  Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики» Сьогодні розпочали роботу учасники Міжнародної науково-практичної конференції на тему: «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики».


«Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»

Дата: 10-10-2017, 11:48

«Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді» Шановні студенти! Колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у Четвертій Всеукраїнській студентській Інтернет-конференції «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди студентської молоді»!


«Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

Дата: 4-10-2017, 14:50

«Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики» 26-27 жовтня 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету в рамках Дванадцятих регіональних та муніципальних читань відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики».


«Прикладна економіка – від теорії до практики»

Дата: 4-10-2017, 14:38

«Прикладна економіка – від теорії до практики» Шановні колеги! Колектив факультету аграрної економіки та менеджменту Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Прикладна економіка – від теорії до практики», яка відбудеться 27 жовтня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль).


«Новації та виклики юридичної освіти»

Дата: 18-09-2017, 12:03

«Новації та виклики юридичної освіти» Шановні колеги! Професорсько-викладацький колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує Вас на відзначення 20-річчя ЮФ ТНЕУ. Запрошуємо студентів різних вищих навчальних закладів до участі у Міжнародній науковій студентській конференції на тему: «Новації та виклики юридичної освіти».


Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

Дата: 21-07-2017, 12:53

Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації  державної регіональної політики»Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики», яка відбудеться 26-27 жовтня 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету в рамках Дванадцятих регіональних та муніципальних читань.