» » Конференції ТНЕУ


Рада молодих вчених ТНЕУ запрошує до участі у конференції!

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVI Міжнародної науково-практичної конференції «Економічний і соціальний розвиток України у ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації», яка відбудеться 9-10 квітня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті.Запрошуємо взяти участь у Третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

 9 квітня 2019 р. об 11.00 год. в залі засідань вченої ради Тернопільського національного економічного університету відбудеться Третій регіональний освітній форум з методики викладання фінансової грамотності.Запрошуємо молодих науковців і студентів до участі у конференції!

 Шановні колеги! Колектив кафедри міжнародних економічних відносин ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у ХIІ Міжнародній науково-практичній конференції молодих учених і студентів «Інноваційні процеси економічного і соціально-культурного розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», яка відбудеться 10-11 квітня 2019 р. у Тернопільському національному економічному університеті (бульвар Шевченка, 9, Центр Європейських і Міжнародних студій ТНЕУ).Колектив кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ запрошує до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції!

 17 квітня 2019 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній студентській конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас до участі у роботі Міжнародної науково-практичної студентської конференції «Лінгвокультурні коди в економічно-правовому та соціальному дискурсах», яка відбудеться 19 квітня 2019 року в Тернопільському національному економічному університеті. До участі в конференції запрошуються студенти, магістри, аспіранти та здобувачі.Запрошуємо до участі у Зимовій школі WINT 2019

 На базі Тернопільського національного економічного університету упродовж 31 січня – 3 лютого 2019 року відбудеться Зимова школа WINT 2019, організована у рамках реалізації проекту ERASMUS+ Aliot.Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів»

 30 листопада 2018 р. о 10.00 год. у залі засідань ректорату (каб. 1303) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів».Шановні науковці!

 Колектив факультету економіки та управління ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка відбудеться 15 листопада 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська 4.Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку»

 16 листопада 2017 р. о 10.00 год. у читальному залі Бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська 4, 2 поверх) з ініціативи учасників студентської страхової компанії «Імперія безпеки» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбудеться засідання круглого столу на тему: «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку».Відбудеться засідання круглого столу «Німецька мова у професійній економічній освіті в системі «Школа – Університет»

 Шановні колеги! 30 жовтня 2018 року Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету, Технічний університет Дрездена (Німеччина), Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Українська асоціація економістів-міжнародників та Тернопільська школа-ліцей запрошують усіх бажаючих до участі у міжнародному засіданні круглого столу «Німецька мова у професійній економічній освіті в системі «Школа – Університет».Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

 25 жовтня 2018 року о 9.30 год. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ (вул. Бережанська, 4, другий поверх) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка: тренди та перспективи / Digital economy: trends and prospects».Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка: тренди та перспективи» /«Digital economy: trends and prospects»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка: тренди та перспективи» / «Digital economy: trends and prospects», яка відбудеться 25 жовтня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті.Запрошуємо до участі у круглому столі «Освіта та бізнес: сучасні виклики, реалії та перспективи»

  Науковці факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету запрошують усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу на тему: «Освіта та бізнес: сучасні виклики, реалії та перспективи». Захід  передуватиме  відкриттю тренінгово-консаптингової бізнес-платформи ФЕУ ТНЕУ та допоможе виявити потреби бізнесу, встановити контакти й створити «місток» між науковцями та бізнес-структурами області. Захід відбудеться 17 жовтня 2018 року о 10.00 год. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ (вул. Бережанська, 4).З нагоди Дня юриста відбудеться конференція «Новації та виклики юридичної освіти»

 Колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує молодь до участі у Міжнародній науковій студентській конференції на тему: «Новації та виклики юридичної освіти», яка відбудеться 5 жовтня з нагоди Дня юриста.«Актуальні питання фінансової теорії та практики»

 Шановні колеги! Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує Вас до участі у П’ятій заочно-дистанційній науковій конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання фінансової теорії та практики», яка відбудеться 5-6 листопада 2018 року!