» » Конференції ТНЕУ


Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів»

 30 листопада 2018 р. о 10.00 год. у залі засідань ректорату (каб. 1303) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Розвиток фінансового менеджменту в сучасних економічних умовах: оцінка тенденцій та визначення пріоритетів».Шановні науковці!

 Колектив факультету економіки та управління ТНЕУ запрошує Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми економіки, підприємництва та управління на сучасному етапі», яка відбудеться 15 листопада 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті за адресою: м. Тернопіль, вул. Бережанська 4.Запрошуємо до участі у роботі круглого столу «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку»

 16 листопада 2017 р. о 10.00 год. у читальному залі Бібліотеки ТНЕУ (вул. Бережанська 4, 2 поверх) з ініціативи учасників студентської страхової компанії «Імперія безпеки» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансового менеджменту та страхування ТНЕУ відбудеться засідання круглого столу на тему: «Сучасний страховий бізнес: визначальні стратегії конкурентного розвитку».Відбудеться засідання круглого столу «Німецька мова у професійній економічній освіті в системі «Школа – Університет»

 Шановні колеги! 30 жовтня 2018 року Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин імені Богдана Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету, Технічний університет Дрездена (Німеччина), Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Українська асоціація економістів-міжнародників та Тернопільська школа-ліцей запрошують усіх бажаючих до участі у міжнародному засіданні круглого столу «Німецька мова у професійній економічній освіті в системі «Школа – Університет».Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-практичній конференції

 25 жовтня 2018 року о 9.30 год. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ (вул. Бережанська, 4, другий поверх) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка: тренди та перспективи / Digital economy: trends and prospects».Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Цифрова економіка: тренди та перспективи» /«Digital economy: trends and prospects»

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Цифрова економіка: тренди та перспективи» / «Digital economy: trends and prospects», яка відбудеться 25 жовтня 2018 року в Тернопільському національному економічному університеті.Запрошуємо до участі у круглому столі «Освіта та бізнес: сучасні виклики, реалії та перспективи»

  Науковці факультету економіки та управління Тернопільського національного економічного університету запрошують усіх бажаючих взяти участь у роботі круглого столу на тему: «Освіта та бізнес: сучасні виклики, реалії та перспективи». Захід  передуватиме  відкриттю тренінгово-консаптингової бізнес-платформи ФЕУ ТНЕУ та допоможе виявити потреби бізнесу, встановити контакти й створити «місток» між науковцями та бізнес-структурами області. Захід відбудеться 17 жовтня 2018 року о 10.00 год. у читальному залі Бібліотеки ім. Л. Каніщенка ТНЕУ (вул. Бережанська, 4).З нагоди Дня юриста відбудеться конференція «Новації та виклики юридичної освіти»

 Колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує молодь до участі у Міжнародній науковій студентській конференції на тему: «Новації та виклики юридичної освіти», яка відбудеться 5 жовтня з нагоди Дня юриста.«Актуальні питання фінансової теорії та практики»

 Шановні колеги! Колектив кафедри фінансів ім. С. І. Юрія ТНЕУ запрошує Вас до участі у П’ятій заочно-дистанційній науковій конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання фінансової теорії та практики», яка відбудеться 5-6 листопада 2018 року!«Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку»

 Шановні колеги! 12 червня 2018 року відбудеться засідання круглого столу на тему: «Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку», присвячене 100-річчю запровадження державної служби в Україні.


«Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки»

 Шановні колеги! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету 17-18 травня 2018 року організовує ІХ щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки».


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

 20-21 квітня 2018 року в актовій залі юридичного факультету ТНЕУ відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід».


Запрошуємо молодих науковців, вчених, аспірантів, слухачів магістратури взяти участь у Ювілейній конференції Ради молодих вчених ТНЕУ!

 Ювілейна конференція Ради молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації» відбудеться 29-30 березня 2018 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (11 корпус університету).


«Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

 Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ запрошує усіх бажаючих до участі у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення», яка відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті.


Колектив кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ запрошує до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції!

 25 квітня 2018 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».