«Новації та виклики юридичної освіти»

Дата: 18-09-2017, 12:03

«Новації та виклики юридичної освіти» Шановні колеги! Професорсько-викладацький колектив юридичного факультету ТНЕУ запрошує Вас на відзначення 20-річчя ЮФ ТНЕУ. Запрошуємо студентів різних вищих навчальних закладів до участі у Міжнародній науковій студентській конференції на тему: «Новації та виклики юридичної освіти».


Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики»

Дата: 21-07-2017, 12:53

Відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Сектори економіки в процесі реалізації  державної регіональної політики»Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сектори економіки в процесі реалізації державної регіональної політики», яка відбудеться 26-27 жовтня 2017 року на базі Тернопільського національного економічного університету в рамках Дванадцятих регіональних та муніципальних читань.


«Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір»

Дата: 19-05-2017, 10:10

«Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір» Вісімнадцятого травня в Тернопільському національному економічному університеті відбулося урочисте відкриття ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», організованої колективом факультету фінансів ТНЕУ та економічного факультету Гданського університету.


Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір»

Дата: 16-05-2017, 12:41

Запрошуємо до участі у міжнародній конференції «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір» До уваги наукової спільноти, представників державних та місцевих органів влади, неурядових та громадських організацій! Повідомляємо, що 18-19 травня 2017 р. відбудеться ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні детермінанти фіскальної політики: локальний та міжнародний вимір», організована колективом факультету фінансів Тернопільського національного економічного університету та економічного факультету Ґданського університету.


Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології»

Дата: 11-04-2017, 12:49

Всеукраїнська конференція з міжнародною участю «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології» Колектив факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує до участі у Всеукраїнській конференції з міжнародною участю «Сучасні комп’ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 19-20 травня 2017 р. у м. Тернопіль.


До уваги викладачів, аспірантів, докторантів, фахівців-практиків!

Дата: 8-04-2017, 15:30

До уваги викладачів, аспірантів, докторантів, фахівців-практиків! З 10 по 16 квітня 2017 року колектив кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ проводитиме Третю Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію «Управління фінансами держави, регіону, підприємства та домогосподарства: погляди науковців і практиків».


Юридичний факультет ТНЕУ запрошує!

Дата: 17-03-2017, 11:19

Юридичний факультет ТНЕУ запрошує! Шановні студенти! Юридичний факультет, Рада молодих вчених, Студентське наукове товариство та адміністрація Тернопільського національного економічного університету запрошують Вас взяти участь в роботі І Міжнародної наукової студентської конференції «Правова система України в умовах європейської інтеграції: погляд студентської молоді», яка відбудеться 3-4 квітня 2017 року у м. Тернопіль на базі юридичного факультету ТНЕУ.


Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності

Дата: 16-03-2017, 09:01

Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності 16 березня 2017 р. о 12.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Фінансовий ринок України у контексті глобальної конкурентоспроможності», організоване викладачами кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування.


«Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації»

Дата: 15-03-2017, 14:18

«Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації» Шановні колеги! Колектив Ради молодих вчених ТНЕУ щиро запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації», що відбудеться 16-17 березня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті (м. Тернопіль).


Науковці ТНЕУ разом з учителями шкіл поговорять про проблеми освіти

Дата: 13-02-2017, 18:07

Науковці ТНЕУ разом з учителями шкіл поговорять про проблеми освіти Тернопільський національний економічний університет запрошує директорів шкіл, вчителів та учнів 10-11 класів Тернополя та Тернопільської області взяти участь у науково-практичній конференції «Освітній простір ХХІ століття: реалії, новації, перспективи», яка відбудеться 23 лютого 2017 року о 10.00 год.


«Українська Центральна Рада – світоч національного державотворення: історико-правові уроки та сучасні реалії»

Дата: 6-02-2017, 16:31

«Українська Центральна Рада – світоч національного державотворення: історико-правові уроки та сучасні реалії» Колектив кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету запрошує науковців до участі у засіданні круглого столу на тему: «Українська Центральна Рада – світоч національного державотворення: історико-правові уроки та сучасні реалії» (присвячений 100-річчю Української Центральної Ради), яке відбудеться 10-11 березня 2017 року. Початок о 10.00 год.


Запрошуємо до участі у конференції!

Дата: 25-01-2017, 12:38

Запрошуємо до участі у конференції! Шановні колеги! Рада молодих вчених ТНЕУ щиро запрошуємо Вас та молодих науковців взяти участь у роботі ХIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в XXI столітті: національна візія та виклики глобалізації», що відбудеться 16-17 березня 2017 року в Тернопільському національному економічному університеті.


«Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

Дата: 19-01-2017, 15:25

«Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІІ Міжнародній  науково-практичній конференції «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід», що відбудеться 21-22 квітня 2017 року на базі юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.


Круглий стіл «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки»

Дата: 29-11-2016, 14:31

Круглий стіл «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки» Першого грудня 2016 року об 11:00 годині відбудеться круглий стіл на тему: «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки», співорганізаторами якого є колектив кафедри банківської справи і кафедри податків та фіскальної політики.


«Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 23-11-2016, 16:08

«Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» Професорсько-викладацький колектив кафедри податків та фіскальної політики Тернопільського національного економічного університету запрошує усіх бажаючих взяти участь у роботі ІХ Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів», яка відбудеться 25 листопада 2016 року в ТНЕУ.