«Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку»

Дата: 11-06-2018, 15:56

«Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку» Шановні колеги! 12 червня 2018 року відбудеться засідання круглого столу на тему: «Публічна служба в Україні: реалії та перспективи розвитку», присвячене 100-річчю запровадження державної служби в Україні.


«Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки»

Дата: 27-04-2018, 14:24

«Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки» Шановні колеги! Навчально-науковий інститут міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету 17-18 травня 2018 року організовує ІХ щорічну Міжнародну науково-практичну конференцію «Формування єдиного наукового простору Європи та завдання економічної науки».


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід»

Дата: 18-04-2018, 18:14

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід» 20-21 квітня 2018 року в актовій залі юридичного факультету ТНЕУ відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід».


Запрошуємо молодих науковців, вчених, аспірантів, слухачів магістратури взяти участь у Ювілейній конференції Ради молодих вчених ТНЕУ!

Дата: 28-03-2018, 17:16

Запрошуємо молодих науковців, вчених, аспірантів, слухачів магістратури взяти участь у Ювілейній конференції Ради молодих вчених ТНЕУ! Ювілейна конференція Ради молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації» відбудеться 29-30 березня 2018 року за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11а (11 корпус університету).


«Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення»

Дата: 7-03-2018, 09:54

«Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення» Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ запрошує усіх бажаючих до участі у роботі І Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Конкурентоспроможність вітчизняних підприємств-надавачів послуг громадського транспорту: актуальні проблеми та європейський досвід їх вирішення», яка відбудеться 19-20 квітня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті.


Колектив кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ запрошує до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції!

Дата: 8-02-2018, 14:16

Колектив кафедри менеджменту та публічного управління ТНЕУ запрошує до участі у роботі Всеукраїнської  науково-практичної конференції! 25 квітня 2018 року на факультеті економіки та управління ТНЕУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки».


«Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації»

Дата: 30-01-2018, 15:00

«Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації» Першого лютого 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться засідання круглого столу на тему: «Управління розвитком цивільного захисту та місцевої пожежної охорони в умовах децентралізації».


«Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні»

Дата: 17-01-2018, 09:41

«Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні» Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «Стан і перспективи розвитку обліково-інформаційної системи в Україні», яка відбудеться 31 травня-1 червня 2018 р. у Тернопільському національному економічному університеті.


Відбудеться науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів»

Дата: 23-11-2017, 16:11

Відбудеться науково-практична конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів» 24 листопада 2017 року у залі засідань ректорату відбудеться XІ Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Фіскальна політика України в умовах євроінтеграційних процесів».


«Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами»

Дата: 20-11-2017, 11:23

«Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами» 21 листопада у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться науково-практична конференція на тему: «Програмно-цільовий метод бюджетування – інструмент підвищення ефективності управління місцевими фінансами». Організатори заходу – Тернопільський національний економічний університет, Державна казначейська служба України, Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська обласна рада, Тернопільська міська рада.


«Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти»

Дата: 14-11-2017, 11:38

«Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти» 30 листопада 2017 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Управління енергетичним ринком: інституційні та економічні аспекти». До участі в конференції запрошуються представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, науковці, студенти. 


«Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів»

Дата: 6-11-2017, 16:25

«Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів» Колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, викладачів і фахівців у сфері фінансового менеджменту до участі у роботі круглого столу на тему: «Розвиток системи фінансового менеджменту в світлі сучасних економічних викликів», який відбудеться 8 листопада 2017 року о 13 год. в а. 1303.


Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Проблеми розвитку банківської системи України»

Дата: 6-11-2017, 12:22

Всеукраїнська наукова інтернет-конференція «Проблеми розвитку банківської системи України» Шановні колеги! Колектив кафедри банківського менеджменту та обліку Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у конференції науковців, аспірантів, слухачів магістратури, студентів, представників науково-дослідних і проектних організацій, банків та інших професійних учасників фінансового ринку «Проблеми розвитку банківської системи України», яка відбудеться 30 листопада 2017 року.


Запрошуємо до участі у конференції

Дата: 31-10-2017, 16:37

Запрошуємо до участі у конференції  Професорсько-викладацький колектив кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ запрошує студентів, аспірантів та молодих вчених взяти участь у роботі І  Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Сучасні інструменти управління корпоративними фінансами», що відбудеться 22 листопада 2017 р.


Відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва»

Дата: 30-10-2017, 15:53

Відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва» Першого листопада 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті відбудеться круглий стіл «Україна – країни Африки: глобальні виміри співробітництва». Захід організовується у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати та ГО «Стратегічні інноваційні студії».