Згода на використання фото

З метою якісного інформаційного висвітлення життєдіяльності Тернопільського національного економічного університету на офіційному сайті закладу вищої освіти, офіційних сторінках у соціальних мережах, засобах масової інформації фахівці Центру бренд-маркетингу здійснюють фото та відеозйомку подій, організованих професорсько-викладацьким колективом і студентами.

Опрацьовані матеріали можуть використовуватися як для оформлення новин, так і для розробки й виготовлення іміджевої продукції ТНЕУ – буклети, флаєри, брошури, календарі, банери, стенди, відеоролики тощо. Якщо ж фото чи відео матеріалу є недостатньо колектив Центру бренд-маркетингу може організовувати спеціальні фотосесії.

Шановні викладачі, працівники та студенти ТНЕУ! У разі якщо Ви не даєте згоди на використання Ваших фото у рекламній продукції, новинах, соціальних мережах просимо Вас заздалегідь повідомити про це працівників Центру бренд-маркетингу, написавши відповідний лист на електронну адресу: presa@tneu.edu.ua.

Якщо у Вас виникли запитання, пропозиції чи зауваження – повідомте нам.

Наші контакти:

вул. Львівська, 11, центральний корпус ТНЕУ, третій поверх, к. 1314 (Центр бренд-маркетингу)

тел. 0352-47-50-63 (внутрішній 11-401)

email: presa@tneu.edu.ua