Студентські ініціативи факультету

На ФАЕМ активно розвивається студентське самоврядування як результат творчої мотивації і формування нової генерації фахівців. Діє студентська рада, якій підпорядковані відповідні комісії, а також рада гуртожитку та профспілкове бюро студентів факультету.
     В стінах факультету активно діє Студентське наукове товариство „Doctor-клуб” та „Учні Луки Пачолі” , які щорічно проводять конференції, матеріали яких публікуються в наукових збірниках. Молодь працює над власними науковими розробками.
       Яскравою візитівкою факультету є традиційно високий рівень художньої і спортивної культури студентів. Її успішно розвивають танцювальні ансамблі „Юність”, „Веснянки”, шоу-балет ФАЕМ, студентський туристичний клуб „Компас”, студентський клуб „Сходинками до сімейного щастя”, творчі гуртки та спортивні секції. Свідченням цього є найвищі відзнаки студентів і студентських команд факультету у різнних заходах, змаганнях та конкурсах, у тому числі міжнародних.
      Факультет гордиться своїми студентами-спортсменами, які за роки навчання захищали честь ТНЕУ, України на Всеукраїнських і міжнародних змаганнях, Олімпійських іграх. Першим серед студентів факультету виконав норматив Майстра спорту (надалі – МС) Довбенко Михайло – з веслування на байдарках. Козицька Любов у 1985 році в складі   збірної СРСР виступила на матчі легкоатлетів зі збірною НДР.
     Особливо хочеться відзначити студентів призерів чемпіонатів Європи і Світу, учасників олімпійських ігор, всесвітніх Універсіад:
    Тітімець Анна – майстер спорту міжнародного класу (надалі – МСМК з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату Європи серед молоді 2011 р., м. Острава (Чехія), чемпіонатів  Європи 2014-2015 років в м. Цюріх (Швейцарія) та м. Чебоксари (Росія) відповідно, чемпіон Всесвітніх Універсіад  2011 р, м. Шеньчжень (Китай) та 2013 р. м. Казань (Росія). Переможець Континентального кубку ІААФ в 2014 р. в 2014 р. в складі збірної Європи (Марокко), учасниця Олімпійських ігор 2012 р. м. Лондон (Англія). В 2013 р. Указом Президента України нагороджена орденом „За заслуги” III ступеня.
      Баралей Юлія – МСМК з легкої атлетики, чемпіонка світу серед юнаків 2007 р., м. Острава (Чехія), срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів 2008 р. м. Бидгош (Польща), чемпіонка Європи серед юніорів 2009 р. м. Новий Сад (Сербія), бронзова призерка чемпіонату Європи 2011 р. м. Стокгольм (Швеція). Учасниця Олімпійських ігор 2012 р. м. Лондон (Англія).
      Князева Ганна – МСМК з легкої атлетики, срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів 2007 р. м. Хенгело (Голландія) та чемпіонату світу 2015 р. м. Пекін (Китай), бронзова призерка чемпіонату Європи ( в приміщеннях) 2015 р. м. Прага (Чехія). Срібна та бронзова призерка етапів „Діамантової ліги”, учасниця Олімпійських ігор 2012 р. м. Лондон (Англія).
      Кульчицький Зеновій – багаторазовий чемпіон світу з гирьового спорту.
      Бібік Ольга – МСМК з легкої атлетики, бронзова призерка чемпіонату Європи м. Чебоксари (Росія), учасниця чемпіонату світу 2015 року.
      Шишман Олександр– МСМК з греко-римської боротьби, срібний та бронзовий призер чемпіонатів Європи та Світу серед молоді 2008 року, бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 р. м. Вантаа (Фінляндія).
      Бурдун Андрій – МС з дзюдо, бронзовий призер Всесвітньої Універсіади 2011 р. м. Шеньчжень (Китай) та кубка Європи U 20 м. Пашке, 2008 р.
      Колесник Андрій – МС з дзюдо, чемпіон кубка Європи серед юніорів 2010 р. м. Київ, бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юніорів U 20 м. Порей, 2012 р. та Відкритого континентального кубка 2014 р. м. Софія (Болгарія).
      Остап'юк  Марія – МС з самбо, чемпіонка Європи 2010 р. м. Мінськ (Білорусія), бронзова призерка чемпіонатів світу 2011 та 2014 років в м. Вільнюс (Литва) та м. Наріта (Японія) відповідно.
      Лівач Марія – МС з вільної боротьби, бронзова призерка Всесвітньої Універсіади 2013 р. м. Казань (Росія), учасниця чемпіонату Європи
      Мандзій Андрій – МС з санного спорту, учасник Олімпійських ігор 2014 р. м. Сочі (Росія), чемпіонату світу і Європи 2015 р.