Школа польського та європейського праваМіжнародна конференція "Права людини, держава, правова система та економіка в контексті Хартії Європейського Союзу з прав людини".

Дата: 16-08-2012, 16:45

З нагоди святкування 5-річчя Школи польського та європейського права, яка діє у Львівському національному університеті ім. І.Франка, відбулася міжнародна конференція "Права людини, держава, правова система та економіка в контексті Хартії Європейського Союзу з прав людини".Відкрита лекція професора Ягеллонського університету Фридерика Цоля на тему "Юридична освіта в європейському та американському контекстах".

Дата: 24-02-2012, 16:53

 24 лютого 2012 року в приміщенні юридичного факультету ТНЕУ відбулася відкрита лекція професора Ягеллонського університету Фридерика Цоля  на тему "Юридична освіта в європейському та американському контекстах". Студенти юридичного факультету дізналися про особливості здобуття юридичної освіти в Європі, Великобританії та США. Також отримали змогу порівняти специфіку навчання в Україні, Німеччині, Польщі, Франції, Великобританії та  США. Святкування десятиріччя діяльності Школи польського та європейського права ТНЕУ. Дискусія «Роль молоді у євроінтеграційних процесах України».

Дата: 14-06-2011, 14:45

З нагоди святкування десятиріччя діяльності Школи польського та європейського права, 15 червня 2011 року в ТНЕУ відбулася дискусія «Роль молоді у євроінтеграційних процесах України», в якій приймали участь: депутат Європейського Парламенту, Голова Комітету парламентської співпраці «ЄС-Україна» Павел Коваль, Генеральний консул Польщі в Луцьку Томаш Янік, керівництво та професорсько-викладацький склад Університету, студенти-слухачі та випускники Школи польського та європейського права.Правничий семінар на тему “Практичні аспекти застосування кримінального та кримінально-виконавчого права в сфері судочинства та функціонування установ виконання покарань”.

Дата: 19-10-2007, 11:14

11-14 жовтня 2007 року в Ягеллонському університеті (м.Краків)  відбувся другий етап  україно-польського правничого семінару на тему “Практичні аспекти застосування  кримінального та кримінально-виконавчого права в сфері судочинства та функціонування установ виконання покарань”.  Ініціаторами та основними організаторами проведення семінару виспупили: Школа польського та європейського права ТНЕУ, кафедра кримінального права, процесу і криміналістики юридичного факультету ТНЕУ та кафедра кримінального права факультету адміністрації і права Ягеллонського Університету (м. Краків).Міжнародний семінар “Право та економіка центральноєвропейських фондових ринків”.

Дата: 11-08-2007, 10:48

 7-11 червня 2007 року  у Національному  депозитарії цінних паперів (м. Варшава, Польща) відбувся  міжнародний  семінар на тему “Право та економіка центральноєвропейських  фондових ринків” (м. Варшава, Польща). Організаторами семінару виступили спільно Школа польського і європейського права  ТНЕУ, Ягеллонський Університет (м. Краків, Польща), Національний депозитарій цінних паперів та Варшавська фондова біржа (м. Варшава, Польща).