Навчально-наукового інституту публічного управління

Прграмма комплексного КВАЛІФІКАЦІЙНОГО Іспиту

ЗАВАНТАЖИТИ

Оголошення!

Екзаменаційно-залікова сесія для слухачів 1 курсу заочної форми навчання Навчально наукового інституту публічного управління триватиме

з 18.11.2019 р. по 27.11.2019 р.

Усі заняття проводитимуться за новою адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9, корпус №10 (Євростудії). (біля обласного драматичного театру).

Оголошення!

Екзаменаційно-залікова сесія для слухачів 2 курсу заочної форми навчання Навчально наукового інституту публічного управління триватиме

з 04.11.2019 р. по 09.11.2019 р.

Державна атестація для студентів 2 курсу заочної форми навчання Навчально наукового інституту публічного управління триватиме

з 02.12.2020 р. по 21.02.2019 р.

Усі заняття проводитимуться за новою адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9 , корпус №10 (Євростудії). (біля обласного драматичного театру).

Оголошення!

Екзаменаційно-залікова сесія для слухачів 3 курсу заочної форми навчання Навчально наукового інституту публічного управління триватиме

з 21.10.2019 р. по 27.10.2019 р.

Державна атестація для студентів 3 курсу заочної форми навчання Навчально наукового інституту публічного управління триватиме

з 03.02.2020 р. по 22.02.2020 р.

Оголошення!

З 25 жовтня 2019 року припиняє роботу атестаційна комісія щодо видачі сертифікатів про знання державної мови. Лист Національного агенства України з питань державної служби. Детальнішу інформацію можна прочитати за посиланням

zvo_pripin_djalnost-1.pdf [61.7 Kb] (завантажень: 25)

До уваги слухачів магістратури!

Центр підготовки магістрів державної служби з  10 вересня 2019 року знаходиться за новою адресою: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 9 (біля обласного драматичного театру).

Всі заняття для слухачів І, ІІ, ІІІ курсів будуть проходити за даною адресою.

З питань навчального процесу можна звертатись в кабінет №21.

Список осіб зарахованих на навчання в магістратуру державної служби

Список осіб зарахованих на навчання в магістратуру державної служби

ЗАВАНТАЖИТИ

ОГОЛОШЕННЯ!

Екзаменаційно-залікова сесія для слухачів 2 курсу заочної форми навчання Центру підготовки магістрів державної служби триватиме

з 16.09.2019 р. по 25.09.2019 р.

Екзаменаційно-залікова сесія для слухачів 1 курсу заочної форми навчання Центру підготовки магістрів державної служби триватиме

з 30.09.2019 р. по 09.10.2019 р.

Підписання Меморандуму

З метою поглиблення співпраці та окреслення її нових напрямів між Тернопільським національним економічним університетом і Національним агентством України з питань державної служби 21 квітня 2019 року було підписано Меморандум. Документ підписали ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий і голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Олександрович Ващенко.

Підписано договір про співпрацю

З метою розширення і поглиблення змісту спільної наукової роботи та професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, зокрема підготовки здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем «Магістр» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування»
21 квітня 2019 року було підписано Договір про співпрацю між Тернопільським національним економічним університетом, Тернопільською обласною державною адміністрацією і Тернопільською обласною радою. Договір підписали ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий, голова Тернопільської ОДА  С. С. Барна та голова Тернопільської обласної ради В. В. Овчарук.

Оголошення!

Урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам освітньо-професійної програми «Державна служба» відбудеться

22 квітня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань Вченої ради ТНЕУ за адресою: вул. Львівська, 11а

Адміністрація.

До уваги випускників магістратури державної служби спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ТНЕУ!

Дорогі випускники! Запрошуємо Вас на 20-ту, ювілейну, урочисту церемонію вручення дипломів магістра за освітньо-професійною програмою «Державна служба», що відбудеться 22 квітня 2019 р. о 10.00 год. у залі засідань вченої ради університету за адресою: вул. Львівська, 11, корпус 11.

Запрошуемо на навчання!

Увага!

З 10 по 23 січня видача посвідчень щодо вільного володіння державною мовою буде здійснюватися у загальному відділі ТНЕУ (вул. Львівська, 11, І корпус, ІІІ поверх, каб. 1321).

Секретар комісії.

Вітання голови Національного агенства України державної служби з Днем знань

Вітальне слово ректора ТНЕУ

З Днем знань!

Шановні слухачі магістратури державної служби!

Щиро вітаємо Вас з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності! Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий шлях до пізнання та нових звершень.

Бажаємо Вам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів!

Магістратура державної служби.

ОГОЛОШЕННЯ!

Робочий візит К.О. Ващенка до ТНЕУ

Другого березня цього року  у Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом перебував голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Олександрович Ващенко. Гість поспілкувався з професорсько-викладацьким колективом ТНЕУ, ознайомився з матеріально-технічною базою вищого навчального закладу та особливостями організації навчального процесу в університеті.