Старт у доросле життя, або як проходить навчання в «Міжнародному дитячому університеті «OECONOMUS» на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ

Ще з дитинства всі ми маємо мрії про далекі подорожі, успішну кар’єру, процвітаючий бізнес. Формувати основу для перспективного майбутнього потрібно ще з дитячих років. Саме нам дорослим, потрібно допомагати учням ще зі шкільної парти знаходити шляхи досягнення та майбутньої реалізації дитячих мрій. Адже наші діти – це майбутнє наше і нашої держави, і від того, який внесок ми зробимо в їх розвиток, виховання, освіту, таке майбутнє вони і створюватимуть.
        Можливість отримати знання, яких не отримують на звичайних уроках, можливість розвивати логічне мислення та кмітливість, можливість додатково поглиблювати заняття з іноземних мов, можливість удосконалювати комунікабельні і лідерські навики мають слухачі «Міжнародного дитячого університету «OECONOMUS», який функціонує на базі ННІМЕВ ім. Б.Д. Гаврилишина ТНЕУ.