СТИПЕНДІЇ ІМЕНІ ФУЛБРАЙТА ДЛЯ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ І ВИПУСКНИКІВ ВНЗ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ МАГІСТРА У США FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM

Дедлайн: 16 травня 2017 року.
Fulbright Graduate Student Program пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.
Спеціальності: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.
Рівень: магістратура.
Вимоги до кандидатів:
•    мати українське громадянство та проживати в Україні
•    володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі
•    мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії (у серпні 2018 р.)
•    повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.
Умови гранту:
•    оплата навчання в університеті
•    щомісячна стипендія
•    медичне страхування
•    квиток в обидва боки
Координатор Програми: Інна Бариш,  ibarysh@iie.org, student.ukraine@iie.org
Асистенти Програми: Анна Пасенко, apasenko@iie.org;  Олена Прокопчук, oprokopchuk@iie.org
Джерело: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html