СТИПЕНДІЇ ІНОЗЕМНИМ СТУДЕНТАМ УНІВЕРСИТЕТУ UNIVERSITY OF MANCHESTER

Дедлайн: 26 травня 2017 року.
Інститут Global Development Institute університету University of Manchester пропонує 9 стипендій іноземним студентам. Стипендії повністю оплачують навчання в магістратурі на очному відділенні. Навчання починається у вересні 2017.
Спеціальності: Development Economics and Public Policy scholarships, International Development scholarships, Human Resource Development scholarship, Development Informatics scholarship and Management and Development scholarships.
Рівень: магістратура.
Розмір гранту: повна стипендія.

Вимоги до кандидатів:

необхідно мати безумовне підтвердження про зарахування на одну з програм магістратури, яка бере участь у стипендіальній програмі;
    стипендію можуть отримати громадяни беруть участь в програмі країн;
    кандидати, які раніше навчалися в одній з OECD країн, не можуть претендувати на стипендію;
    необхідно мати ступінь бакалавра;
    потрібне знання англійської мови (IELTS - 6,5 або еквівалент).

Кандидатам необхідно написати есе (не більше 500 слів), в якому викласти як вони зможуть застосувати отримані знання в розвитку кар'єри або лідерства. Есе потрібно надіслати на електронну пошту (для кожної програми - своя пошта). В темі листа необхідно вказати номер ID студента і назва стипендії.