СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА УНІВЕРСИТЕТУ МАНІТОБИ

Університет The University of Manitoba заснував стипендію для студентів магістратури та аспірантури. Стипендію можуть отримати кращі студенти будь-якої національності, які надійдуть на будь-яку програму магістратури, або аспірантури університету (крім факультету медицини і програми МВА).
Університет пропонує стипендію розміром в 18,000 $ в рік для студентів аспірантури (Ph.D) і 14,000 $ в рік для студентів магістратури (Master's). Магістри зможуть отримувати стипендію 24 місяці, а аспіранти 48 місяців.

Дедлайн для подачі документів різний для різних програм, деталі як отримати стипендію The University of Manitoba Graduate Fellowships (UMGF) теж різні для різних програм навчання.
Спеціальності: всі спеціальності ( крім медичних)

Рівень: аспірантура

Розмір гранту: 14,000 $ -18,000 $

Faculty of Graduate Studies 500 University Centre University of Manitoba Winnipeg, MB R3T 2N2 Canada