СТАЖУВАННЯ ДЛЯ АСПІРАНТІВ В ШКОЛІ ПРАВА ГАРВАРДСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Дедлайн: 10 лютого 2017 року.
Ця дослідницька програма була розроблена для заохочення молодих вчених, які вивчають соціальні науки і дисципліни і для проведення теоретичних, емпіричних і прикладних досліджень, дискусій і вирішення спірних питань. Програма пропонує річну стипендію на необхідні дослідження для написання дисертації. Учасники стажування зможуть повною мірою взяти участь в міждисциплінарних дослідницьких семінарах, навчальних семінарах та інших заходах.
Спеціальності: економіка, психологія, соціологія, антропологія, міжнародні відносини, політологія, бізнес-управління, юриспруденція.
Рівень: аспірантура, докторантура, постдок, проведення досліджень.
Розмір гранту: 26,000 $ в рік

Для того щоб стати учасником програми кандидатам необхідно відправити такі документи:
• детальний опис дослідницького проекту (обсягом не більше 15 сторінок);
• бюджет дослідницького проекту, в якому вказати всі можливі витрати пов'язані з дослідницькою роботою і можливі інші джерела фінансування;
• резюме;
• схвалену відомством тему дисертації;
• 2 рекомендаційних листи, один з яких від керівника дослідницького проекту з рідного університету кандидата.
Бажано всю документацію надсилати на електронну пошту bhankes@law.harvard.edu.

Beth Hankes Program on Negotiation at Harvard Law School 1563 Massachusetts Ave. Pound Hall 501 Cambridge, MA 02138
bhankes@law.harvard.edu

Джерело: