Стипендії для післядипломного навчання в Греції

Грецька державна стипендіальна фундація IKY оголошує конкурс на здобуття стипендій для навчання на магістерському, докторському та постдокторському рівнях в університетах Греції. Брати участь у конкурсі можуть в тому числі і громадяни України. Зокрема, стипендії надаються для таких навчальних цілей: 1) навчання на магістерській програмі (здобуття другої освіти) – до трьох років; 2) навчання на докторській програмі – до чотирьох років; 3) для постдокторських студій – від шести місяців до одного року; 4) для поглиблення освіти у таких галузях: грецька мова та література, філософія, історія, мистецтвознавство (для тих, хто має науковий ступінь в галузі елліністики) – від шести місяців до одного року; 5) для тих, хто збирає дані для написання докторської роботи у своїй країні навчання та проживання – до одного року; 6) для тих, хто збирається відвідувати семінари з мистецтвознавства у грецьких університетах – від одного до двох років. Вимогами до претендентів на стипендії є вік до 35 років (для кандидатів на отримання пост докторських стипендій – до 45 років), українське громадянство, бакалаврський диплом університету країни проживання, високий рівень володіння англійською або французькою мовами. Перевагу буде надано кандидатам, котрі вже встановили контакт із грецьким університетом та володіють грецькою мовою. Необхідні документи: 1) заповнена аплікаційна форма (її можна знайти на сайті посольства Греції в Україні або на сайті фундації з фотографією; 2) життєпис; 3) університетські транскрипти та дипломи з перекладом; 4) формальний лист, в якому йдеться про рівень знань кандидата з англійської або французької мови; 5) три рекомендаційні листи, два з яких мають бути академічними; 6) для претендентів на докторські та постдокторські стипендії – дослідницька пропозиція; 7) для тих, хто навчається на докторській програмі свого університету, - лист, що підтверджує їхню зайнятість у докторській програмі; 8) довідка про стан здоров’ я; 9) копія ідентифікаційної сторінки паспорту. Усі документи мають бути англійською, французькою або грецькою мовою або ж супроводжуватися перекладом на одну із цих мов. Документи мають бути подані до 17 травня 2010 року до посольства Греції в Україні. Результати конкурсу будуть оголошені після липня 2010 року.