Стипендії від європейських інститутів для післядипломного навчання

Програма Європейських інститутів для післядипломного навчання (The European Institutes for Advanced Study – EURIAS) є міжнародною програмою з обміну науковців, що пропонує 33 стипендії на 20112012 академічний рік. Навчання проходить 10 місяців у одному із інститутів таких міст: Берлін, Болонья, Брюссель, Бухарест, Будапешт, Кембридж, Хельсінкі, Єрусалим, Єрусалим, Ліон, Нант, Париж, Уппсала, Відень, Вассенаар.

Участь у програмі можуть взяти:
- дослідники із докторським ступенем або досвідом проведення досліджень щонайменше 4 роки;
- дослідники з усіх держав;
- стипендії надаються в основному із гуманітарних та соціальних наук, проте в окремих випадках можливе фінансування кандидатів із природничих та точних наук ( аплікантам необхідно перевірити запропоновані інститути для здійснення власних досліджень).

Аплікатам необхідно:
- Здійснити реєстрацію онлайн;
- Надіслати пропозицію проекту (детальну інформацію можна знайти тут)
- Надіслати життєпис;
- Надіслати список публікацій;
- Надіслати два рекомендаційних листи.
Останній термін реєстрації – 10 вересня 2010р.
Mylene Trouve
mylene.trouve[at]eurias-fp.eu
Детальну інформацію можна знайтина сайті: