Географія міжнародної діяльності

Тернопільський національний економічний університет розвиває партнерство, шляхом укладення  двосторонніх угод з іноземними університетами, які передбачають короткострокові і довгострокові поїздки для викладачів і наукових співробітників. Тривалість, фінансові та практичні умови, а також процедури обрання кандидатів визначаються в кожному окремому випадку.

Основу міжнародної співпраці Тернопільського  національного економічного університету складають  72 договори про міжнародну співпрацю з іноземними університетами-партнерами  з 29-х зарубіжних держав, з яких заклади вищої освіти з  17 країн Європейського Союзу, а також партнери із  Грузії, Канади, США, Китаю, Білорусі, Казахстану, Молдови, Королівства Норвегія.

ТНЕУ є активним учасником програм, заходів, акцій в межах діяльності  Представництва ЄС в Україні, Офісу віце-прем’єр міністра з питань європейської та євроатлантичної співпраці,  Представництва Організації Об’єднаних Націй, Програми розвитку ООН в Україні, Представництва НАТО в Україні.Австрія

 
Австрія


Білорусь

 
Білорусь


Болгарія

 
Болгарія


Греція

 
Греція


Грузія

 
Грузія


Данія

 
Данія


Естонія

 
Естонія


Марокко

 Марокко

 Китай

  КитайМакедонія

Македонія


Угорщина

Угорщина


Іспанія

 
Іспанія


Італія

 
Італія


Казахстан

 
Казахстан