Директор Хмельницького навчально-наукового центру

Пунда Анастасія Вячеславівна

Науковий ступінь: кандидат з державного управління
Вчене звання:

Адреса:  29000 м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92
Телефон/факс: (0382) 76 49 06
E-mail: HNNI@ukr.net

Сфера наукових інтересів: управління регіональним розвитком; державне управління та державна служба; інноваційні форми регіонального розвитку.

Наукові здобутки:  10.06.2015 р. захищено дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата наук за спеціальністю 25.00.02 – Механізми державного управління на тему «Механізми державного управління у сфері протидії торгівлі людьми».

Додаткова інформація:

-         засновник та директор громадської організації «Студентська думка», яка займається організацією обміну викладачами, студентами та вченими для виконання освітніх програм, наукових досліджень, конференцій і семінарів, а також вивчає досвід організації та співпраці з навчально-методичними центрами України, Польщі та Німеччини;

-         засновник та організатор благодійних аукціонів для дітей-сиріт;

неодноразово нагороджувалась почесними подяками та грамотами голів  обласної ради та обласної адміністрації, а також міського голови за внесок у розвиток Подільського краю.

Хмельницький навчально-науковий центр

Хмельницький навчально-науковий центр Тернопільського національного економічного університету створений 16 травня 2016 року.

Хмельницький навчально-науковий центр здійснює організаційно-методичне забезпечення підготовки фахівців за заочною, заочно-дистанційною, дистанційною і екстернатною формами навчання, довузівської, післядипломної підготовки та підготовки молодших спеціалістів.

Перший набір до Хмельницького навчально-наукового центру відбувся у 2016 році, коли до лав студентів було зараховано понад 50 осіб на навчання за спеціальністю:

-   Фінанси, банківська справа та страхування, за спеціалізацією Управління митної справою;

-   Правоохоронна діяльність,  за спеціалізацією Економічна безпека та фінансові розслідування.

Сьогодні Хмельницький навчально-науковий центр готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр» за наступними спеціальностями: «Фінанси, банківська справа та страхування»; «Правознавство»; «Правоохоронна діяльність»; «Професійна освіта»; «Менеджмент».

Навчальний процес у Хмельницькому навчально-науковому центрі побудовано на принципі формування у студентів і викладачів високої відповідальності за результати навчання. Цьому сприяє належний рівень забезпечення навчального процесу цілісним комплексом навчальних засобів: підручниками, навчально-методичними посібниками для самостійного вивчення дисциплін, практикумами, загальноуніверстетським порталом електронних навчальних ресурсів, доступом до мережі Інтернет тощо.