Стипендії для навчання в КНР

Дата: 13-02-2018, 11:37

Стипендії для навчання в КНР Уряд КНР, відповідно до двосторонньої Угоди про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки, виділив 76 стипендій для українських громадян. Набір здійснюватиметься до закладів вищої освіти Китаю на такі рівні: бакалавр, магістр, аспірант, стажер.


Міжнародна культурно-освітня поїздка у рамках співробітництва Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця»

Дата: 13-02-2018, 11:25

Міжнародна культурно-освітня поїздка у рамках співробітництва Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної організації «Серце до серця» Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016 р., з метою розвитку волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 квітня по 3 травня 2018 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка до Словаччини, Австрії, Швейцарії, Франції, Іспанії, Монако, Італії, Словенії й Угорщини (програма поїздки додається).


Стипендії для навчання та стажування у Словацькій Республіці

Дата: 13-02-2018, 09:26

Стипендії для навчання та стажування у Словацькій Республіці Відповідно до Статті 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 рр., словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів для вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців.


Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда

Дата: 26-01-2018, 17:17

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда Польсько-Американський Фонд Свободи і Фонд Лідери Змін оголошують черговий відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану і Киргизстану на отримання Стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2018/2019 навчальному році.


Стипендії для навчання в Чеській Республіці!

Дата: 26-01-2018, 17:09

Стипендії для навчання в Чеській Республіці! Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів закладів вищої освіти з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.


Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца

Дата: 26-01-2018, 10:54

Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Університеті прикладних наук Велика Горіца (University of Applied Sciences Velika Gorica, Хорватія).


Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування

Дата: 26-01-2018, 10:54

Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Жешувському університеті (University of Rzeszow, Польща).


Запрошуємо до участі у стажуванні!

Дата: 26-01-2018, 10:54

Запрошуємо до участі у стажуванні! У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Технічному університеті  Кошице (Technical University of Košice/ Slovakia, (Словаччина).


Стипендії для навчання в Угорщині!

Дата: 15-01-2018, 11:47

Стипендії для навчання в Угорщині! Міністерство людських ресурсів Угорщини пропонує стипендії для українських студентів на 2016-2018 рр. для проходження навчання в Угорщині.


Запрошуємо до участі у волонтерському стажуванні Global Volunteer

Дата: 13-10-2017, 16:00

Запрошуємо до участі у волонтерському стажуванні Global Volunteer У наш час усі думають про своє майбутнє. Що я буду робити? Ким я стану? Чи готовий я для цього? Відповісти на усі ці запитання допоможе волонтерське стажування за кордоном Global Volunteer від міжнародної організації AIESEC.


Стипендії імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень

Дата: 4-10-2017, 12:38

Стипендії імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень Повідомляємо, що триває подача заявок для участі у щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program. Дедлайн – 15 жовтня 2017 р.


Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії

Дата: 3-10-2017, 17:08

Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує науковців взяти участь у науковому стажуванні. Метою якого є опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та ознайомленням з культурою Фінляндії.


«Мандрівні дні німецької мови» з Програмою DAAD

Дата: 20-09-2017, 16:35

«Мандрівні дні німецької мови» з Програмою DAAD У рамках відзначення Року німецької мови в Україні лектори Німецької служби академічного обміну (DAAD)  Міхаель Бек, Андре Бьом та Карстен Грунвальдт приготували насичену програму й планують провести низку заходів, презентацію стипендійних програм DAAD та семінарів для студентів та викладачів.


До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 4-09-2017, 11:07

До уваги студентів ТНЕУ! Компанія ЮНІКС (UNICS) планує провести презентацію можливостей стажувань за кордоном для студентів 2-х та 3-х курсів ТНЕУ в період  з 25 по 29 вересня. 


Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Дата: 30-08-2017, 11:30

Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine Повідомляємо, що студенти ТНЕУ мають нагоду подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. До участі запрошуються студенти 3-х курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.