Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца

Дата: Вчора, 14:40

Стажування в Університеті прикладних наук Велика Горіца У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Університеті прикладних наук Велика Горіца (University of Applied Sciences Velika Gorica, Хорватія).


Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування

Дата: Вчора, 13:37

Оголошується конкурс на проходження тижневого стажування У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження   тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Жешувському університеті (University of Rzeszow, Польща).


Запрошуємо до участі у стажуванні!

Дата: Вчора, 11:36

Запрошуємо до участі у стажуванні! У рамках участі в академічній мобільності за програмою Еразмус+ оголошується конкурс на проходження тижневого стажування (поїздка до 5 днів і 2 дні на дорогу) науковими працівниками ТНЕУ в Технічному університеті  Кошице (Technical University of Košice/ Slovakia, (Словаччина).


Стипендії для навчання в Угорщині!

Дата: 15-01-2018, 11:47

Стипендії для навчання в Угорщині! Міністерство людських ресурсів Угорщини пропонує стипендії для українських студентів на 2016-2018 рр. для проходження навчання в Угорщині.


Запрошуємо до участі у волонтерському стажуванні Global Volunteer

Дата: 13-10-2017, 16:00

Запрошуємо до участі у волонтерському стажуванні Global Volunteer У наш час усі думають про своє майбутнє. Що я буду робити? Ким я стану? Чи готовий я для цього? Відповісти на усі ці запитання допоможе волонтерське стажування за кордоном Global Volunteer від міжнародної організації AIESEC.


Стипендії імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень

Дата: 4-10-2017, 12:38

Стипендії імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень Повідомляємо, що триває подача заявок для участі у щорічному конкурсі на здобуття стипендій імені Фулбрайта для здійснення наукових досліджень у США Fulbright Scholar Program. Дедлайн – 15 жовтня 2017 р.


Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії

Дата: 3-10-2017, 17:08

Запрошуємо до участі у Школі з вивчення англійської мови у Фінляндії Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує науковців взяти участь у науковому стажуванні. Метою якого є опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінляндському Коледжі у міжнаціональному мультикультурному середовищі з використанням активних комунікаційних методик та ознайомленням з культурою Фінляндії.


«Мандрівні дні німецької мови» з Програмою DAAD

Дата: 20-09-2017, 16:35

«Мандрівні дні німецької мови» з Програмою DAAD У рамках відзначення Року німецької мови в Україні лектори Німецької служби академічного обміну (DAAD)  Міхаель Бек, Андре Бьом та Карстен Грунвальдт приготували насичену програму й планують провести низку заходів, презентацію стипендійних програм DAAD та семінарів для студентів та викладачів.


До уваги студентів ТНЕУ!

Дата: 4-09-2017, 11:07

До уваги студентів ТНЕУ! Компанія ЮНІКС (UNICS) планує провести презентацію можливостей стажувань за кордоном для студентів 2-х та 3-х курсів ТНЕУ в період  з 25 по 29 вересня. 


Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine

Дата: 30-08-2017, 11:30

Програма стажування українських студентів в університетах Канади Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine Повідомляємо, що студенти ТНЕУ мають нагоду подати заявку на участь у програмі Сanada's Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine. До участі запрошуються студенти 3-х курсів різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.


Навчання в одному з найбільших корейських наукових закладів

Дата: 10-07-2017, 15:38

Навчання в одному з найбільших корейських наукових закладів Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України інформує про те, що Корейський інститут передових технологій / Korea Advanced Institute of Science and Technology (KAIST) пропонує навчання для студентів старших курсів у будь-якому з 6 власних коледжів та 8 науково-дослідних інститутів, з метою залучення наукових кадрів та продовження перспективних досліджень.


Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA

Дата: 26-06-2017, 16:29

Оголошено конкурс заявок на участь у Літній школі для молодих науковців у рамках проекту RI-LINKS2UA 25-28 вересня 2017 року в Одесі у рамках проекту «RI-LINKS2UA: Посилення дослідницьких та інноваційних зв'язків України» заплановано проведення Літньої школи для молодих науковців з підготовки проектних пропозиції за програмою «Горизонт 2020» і відповідальних досліджень та інновацій.


Увага! Триває прийом проектних пропозицій по Вишеградській четвірці

Дата: 16-05-2017, 17:38

Увага! Триває прийом проектних пропозицій по Вишеградській четвірці 


У Києві вперше відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій

Дата: 10-05-2017, 20:50

У Києві вперше відбудеться Інформаційний День Асоціації європейського співробітництва в галузі науки та технологій 18 травня 2017 року Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (СOST Association) організовує перший в Україні Інформаційний День в Києві (COST Info Day in Kyiv). Його співорганізаторами є Міністерство освіти і науки України та Київський національний університет ім. Т. Шевченка.


Світова організація торгівлі оголошує щорічний конкурс есе WTO essay Award

Дата: 10-05-2017, 20:48

Світова організація торгівлі оголошує щорічний конкурс есе WTO essay Award Світова організація торгівлі оголошує конкурс есе WTO essay Award, метою якого є сприяння високоякісним науковим дослідженням з питань торгівельної політики і міжнародного торговельного співробітництва та зміцнення відносин між СОТ та академічною спільнотою. Есе необхідно представити до 2 червня 2017 року.