» » Міжнародні програми


Шановні студенти, аспіранти та представники професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 У рамках проекту «Smart Grid – Technologies for Rural Areas and SMEs» запрошуємо Вас взяти участь у Літній школі 2019 «Smart Grid – Technologies for Rural Areas and SMEs», яка триватиме з 3 по 4 червня 2019 р. в Університеті Південної Богемії в Чеському Будейовіце. Оголошено конкурс серед студентів ТНЕУ з відбору на семестрове навчання у 2019-2020 н.р.

 Українсько-польська програма Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ оголошує конкурс серед студентів університету для відбору на семестрове навчання у 2019-2020 н.р. в одному з провідних зво-партнерів ТНЕУ з Республіки Польща.Гендерні бар’єри для розвитку ІТ-ринку в Україні та Латвії: ТНЕУ бере участь у міжнародному науковому проекті і запрошує студентів до команди!

 Міжнародний центр культури і розвитку ТНЕУ радий повідомити, що наш університет разом з партнером – Технологічною Академією Резекне (RTA, Латвія) та за участі Університету Онтаріо Інституту Технологій (UOIT, Канада) виграв грант науково-дослідницької співпраці від Міністерств освіти і науки України і Латвії.До уваги студентів-бакалаврів!

 Раді повідомити Вам про розширення горизонтів міжнародної співпраці ТНЕУ з Університетом Норд (м. Бодо, Норвегія). Ви маєте унікальну можливість безкоштовно взяти участь у практичному бізнес-курсі в Норвегії у період з 4 по 10 серпня 2019 року на базі Бізнес-школи Університету Норд! Ознайомитися з детальною інформацією та подати заявку можна до 24 березня 2019 р. у відділі міжнародних зв`язків ТНЕУ (каб.1222).GLOBAL MONEY WEEK – міжнародна ініціатива з підвищення фінансової грамотності молоді

 Global Money Week – це щорічна глобальна ініціатива, яка включає світові та регіональні акції та заходи. Мета – звернути увагу громадськості на фінансову грамотність і за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов’язані з грошима. Це тиждень, коли у більш ніж 130 країнах світу відбувається безліч заходів, занять, проектів, презентацій і змагань з фінансової освіти та грамотності.Відзначай GLOBAL MONEY WEEK 2019 разом з ТНЕУ!

 За підтримки проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність та інноваційний розвиток), доктора економічних наук, професора Оксани Миронівни Десятнюк 20 березня 2019 р. у ТНЕУ стартує Всесвітня кампанія Global Money Week.Спільний семінар «На шляху до досконалості: Європейські Студії в Україні»

 28 березня 2019 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» відбудеться спільний семінар Центру імені Жана Моне з європейських студій (НаУКМА) та Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій (ЛНУ імені Івана Франка).До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

 Оголошуємо конкурсний відбір викладачів та студентів ТНЕУ на стажування та навчання в рамках програми «Mevlana 2019-2020» в Університеті Мармара (Істанбул, Туреччина). Mevlana – це програма академічної мобільності, що спрямована на обмін студентами та викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та інших країн. Студенти можуть навчатися упродовж одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції упродовж двох тижнів.ТНЕУ став членом Балтійської Програми Університетів (Baltic University Programme, BUP) (м. Уппсала, Швеція).

 Балтійська програма університетів (BUP) прагне знайти нові способи взаємодії як між університетами, так і університетами та суспільством. Мета полягає у становленні та зміцненні сильних місцевих та міжнародних освітніх спільнот. BUP є інноваційною мережею за своєю природою.Конкурс для подання проектів з міжнародної кредитної мобільності ЕРАЗМУС+ продовжено до 12 лютого 2019 року!

 Вимоги до партнерства для проектів Е+ ІСМ (КА1): один заклад вищої освіти з країни-члена Програми Еразмус+ (Programme Countries) та один заклад вищої освіти України як країни-партнера Програми Еразмус+ (Partner Countries), а також додатково, усі інші організації для організації студентської практики. Аплікантами та координаторами проектів ІСМ виступають європейські університети з країн-членів Програми Еразмус+. Європейські університети повинні бути підписантами Хартії Еразмус.Уряд Китайської Народної Республіки надає 60 стипендій на навчання та стажування для українців

 Китайська Народна Республіка надає 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР. Навчання проходитиме на таких рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок – 22 лютого 2019 року.Відбудеться Міжнародний тиждень науки та освіти

  Шановні колеги! Тернопільський національний економічний університет є дійсним членом Мережі університетів прикордоння (м. Білосток, Республіка Польща). Від імені координатора проекту Університету в Білостоку запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному тижні науки та освіти, а також в Міжнародній науково-практичній конференції.Відбудеться скап-сесія Петра Крайніка – менеджера проекту Жан Моне

 До уваги усіх зацікавлених осіб з числа професорсько-викладацького колективу ТНЕУ, хто бере участь  у проекті Жан Моне в рамках програми Еразмус+ (робота над проектом, подача заявки, технічні вимоги та інше). Ви маєте можливість взяти участь у скайп-сесії, яку проведе Петро Крайнік (менеджер напряму Жана Моне, Національний Еразмус+ в Україні) виключно для представників ТНЕУ.До уваги представників професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 Польсько-Американський Фонд Свободи та Фонд «Лідери Змін» оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2019/2020 навчальному році!До уваги представників професорсько-викладацького колективу, структурних підрозділів ТНЕУ та членів ініціативних груп!

 Запрошуємо Вас до активної участі у підготовці та подачі проектних заявок за напрямами Програми Еразмус+, зокрема КА1, КА2, «Жан Моне». Кінцеві строки подання заявок на конкурси такі: КА1: Міжнародна кредитна мобільність – 5 лютого 2019 р., КА2 – 7 лютого 2019 р., Жан Моне – 22 лютого 2019 р.