» » Міжнародні програми


До уваги викладачів та студентів ТНЕУ!

 Оголошуємо конкурсний відбір викладачів та студентів ТНЕУ на стажування та навчання в рамках програми «Mevlana 2019-2020» в Університеті Мармара (Істанбул, Туреччина). Mevlana – це програма академічної мобільності, що спрямована на обмін студентами та викладачами між закладами вищої освіти Туреччини та інших країн. Студенти можуть навчатися упродовж одного чи двох семестрів, а науково-педагогічні працівники можуть викладати лекції упродовж двох тижнів.ТНЕУ став членом Балтійської Програми Університетів (Baltic University Programme, BUP) (м. Уппсала, Швеція).

 Балтійська програма університетів (BUP) прагне знайти нові способи взаємодії як між університетами, так і університетами та суспільством. Мета полягає у становленні та зміцненні сильних місцевих та міжнародних освітніх спільнот. BUP є інноваційною мережею за своєю природою.Конкурс для подання проектів з міжнародної кредитної мобільності ЕРАЗМУС+ продовжено до 12 лютого 2019 року!

 Вимоги до партнерства для проектів Е+ ІСМ (КА1): один заклад вищої освіти з країни-члена Програми Еразмус+ (Programme Countries) та один заклад вищої освіти України як країни-партнера Програми Еразмус+ (Partner Countries), а також додатково, усі інші організації для організації студентської практики. Аплікантами та координаторами проектів ІСМ виступають європейські університети з країн-членів Програми Еразмус+. Європейські університети повинні бути підписантами Хартії Еразмус.Уряд Китайської Народної Республіки надає 60 стипендій на навчання та стажування для українців

 Китайська Народна Республіка надає 60 стипендій для українців на 2019/2020 навчальний рік відповідно до Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти КНР. Навчання проходитиме на таких рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, стажер. Термін подачі заявок – 22 лютого 2019 року.Відбудеться Міжнародний тиждень науки та освіти

  Шановні колеги! Тернопільський національний економічний університет є дійсним членом Мережі університетів прикордоння (м. Білосток, Республіка Польща). Від імені координатора проекту Університету в Білостоку запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному тижні науки та освіти, а також в Міжнародній науково-практичній конференції.Відбудеться скап-сесія Петра Крайніка – менеджера проекту Жан Моне

 До уваги усіх зацікавлених осіб з числа професорсько-викладацького колективу ТНЕУ, хто бере участь  у проекті Жан Моне в рамках програми Еразмус+ (робота над проектом, подача заявки, технічні вимоги та інше). Ви маєте можливість взяти участь у скайп-сесії, яку проведе Петро Крайнік (менеджер напряму Жана Моне, Національний Еразмус+ в Україні) виключно для представників ТНЕУ.До уваги представників професорсько-викладацького колективу ТНЕУ!

 Польсько-Американський Фонд Свободи та Фонд «Лідери Змін» оголошують відкритий конкурс на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2019/2020 навчальному році!До уваги представників професорсько-викладацького колективу, структурних підрозділів ТНЕУ та членів ініціативних груп!

 Запрошуємо Вас до активної участі у підготовці та подачі проектних заявок за напрямами Програми Еразмус+, зокрема КА1, КА2, «Жан Моне». Кінцеві строки подання заявок на конкурси такі: КА1: Міжнародна кредитна мобільність – 5 лютого 2019 р., КА2 – 7 лютого 2019 р., Жан Моне – 22 лютого 2019 р.До уваги студентів ТНЕУ!

 Пропонуємо Вам унікальну можливість стати учасником EU Study Days in Ukraine (Єврошколи) – освітнього проекту Представництва Європейського Союзу в Україні. Це нагода поспілкуватися із провідними українськими експертами та фахівцями з Європейського Союзу, які прочитають серію інтерактивних лекцій про сучасний Євросоюз та відносини ЄС з Україною.Щодо оголошення результатів конкурсних відборів

26.12.2018 р. відбулося засідання конкурсної комісії щодо відбору викладачів для проходження стажування Університету прикладних наук Інхолланд (Королівство Нідерланди) у другому семестрі 2018-2019 н.р. На розгляд комісії були представлені документи, що засвідчували здобутки аплікантів, а саме: досвід роботи, наукові досягнення, сертифікати, що підтверджують знання іноземної мови. За результатами відбору можливостями стажування в Університеті прикладних наук Інхолланд зможуть скористатися: доц. к.е.н. Підгурська І. А., викл., к.е.н. Легкий О. А., викл., к.е.н.         Болквадзе Н. І. Оголошуємо конкурс серед аспірантів ТНЕУ на проходження стажування в Університеті Норд (Королівство Норвегія)

 В рамках співпраці Тернопільського національного економічного університету з Університетом Норд (Королівство Норвегія) оголошується конкурсний відбір серед аспірантів, які вивчають сферу фінансів державного сектору для проходження стажування, яке триватиме у період березеня-травня 2019 року.Міжнародна культурно-просвітницька поїздка «Європейська співдружність»

 Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з метою розвитку волонтерського руху, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 04 по 12 травня 2019 року заплановано міжнародну культурно-просвітницьку поїздку «Європейська співдружність» до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу.Європейська ліга професійного розвитку запрошує до участі у стажуванні

 «Європейська ліга професійного розвитку» разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління у м. Краків організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного університету у місті Краків, за темою «Нові та інноваційні методи викладання».У ТНЕУ відбулася презентація програми Horizon 2020

 22 листопада 2018 року в ТНЕУ відбулася презентація Рамкової програми ЄС та її можливостей – Horizon 2020 (Горизонт 2020), яка є найбільшою програмою з фінансування науки та інновацій, розроблена та прийнята Європейською Комісією.Відбудеться презентація програми «Horizon 2020»

 В четвер, 22 листопада 2018 року, о 14.00 год. у Студії перемовин та дипломатичного протоколу (вул. Львівська 11, 1 корпус, 2 поверх, каб. 1303) відбудеться презентація програми «Horizon 2020». Запрошуємо координаторів з міжнародної діяльності ТНЕУ та усіх бажаючих взяти участь у складі робочих груп з підготовки проектних пропозицій. За детальною інформацією можна звертатися у відділ міжнародних зв’язків (каб.1222).