» » МОН України повідомляе


МОН вдвічі збільшило кількість вишів та наукових установ, які за кошти бюджету отримали передплату на Scopus та Web of Science

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2018 року Тернопільському національному економічному університету було надано доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти бюджету.До уваги науковців!

 Міністерство освіти і науки України оголосило перший конкурс наукових розробок за держзамовленням за новими правилами – зокрема, відтепер для фінансування робіт переможців не потрібно проводити тендерні закупівлі. Це спростить та пришвидшить процедуру надання коштів ученим, чиї роботи будуть визнані кращими та отримають фінансування держави. Про проведення інформаційно-комунікативного заходу «EUREKA info day»

 Міністерство освіти і науки України запрошує до участі в інформаційно- комунікативному заході «EUREKA info day», який відбудеться 5 жовтня 2018 року у приміщені Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, актова зала, 4 поверх.До уваги молодих учених ТНЕУ!

 Пропонуємо Вашій увазі Наказ МОН України «Про оголошення конкурсного відбору у 2018 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених», а також лист Департаменту науково-технічного розвитку МОН України «Про атестацію наукових робіт стипендіатів та подання кандидатур на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених».У квітні-червні триватиме конкурс українсько-французьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

 З 16 квітня до 18 червня 2018 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ та міжнародного розвитку і Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Франції оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів для їх реалізації у 2019 2020 рр.


Стартує конкурс українсько-чеських науково-дослідних проектів на 2019-2020 рр.

 Усі бажаючі науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств можуть взяти учать у конкурсі українсько-чеських науково-дослідних проектів, який оголошують Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Також до участі запрошуються молоді учені та викладачів. Переможці конкурсу зможуть реалізувати проект у 2019-2020 роках. 


До уваги науковців ТНЕУ! Розпочинається конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 рр.

  Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.


II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

 II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» організований Американськими Радами з міжнародної освіти. Конкурс реалізовано в рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.


Прояви свою майстерність, взявши участь у конкурсі відео від Представництва ЄС в Україні

 Оголошено прийом відеоробіт для участі у четвертому щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС. Автори найкращих відеороликів матимуть нагоду отримати цінні призи. У фокусі цьогорічного конкурсу – теми європейської освіти та співпраці між Україною та ЄС. 


Триває Євровікторина від Представництва ЄС в Україні

 Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України інформує, що з 12 січня розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники  матимуть нагоду  перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.


Засновано щорічну Всеукраїнську Премію «Інновації в освіті»

 З метою виявлення, відзначення та інформування суспільства щодо особистостей та організацій, які стали найкращими новаторами у сфері освіти та зробили вагомий внесок у розвиток людського капіталу України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти за сприянням міністерства освіти і науки України заснувала щорічну Всеукраїнську Премію «Інновації в освіті».


Конкурсний відбір науково-технічних розробок

 МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки. Детальна інформація розміщена за посиланням: 
http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/10/25/rozpochavsya-konkursnij-vidbir-naukovo-texnichnix-rozrobok-za-derzhzamovlennyam-na-2018-2019-roki/


МОН України повідомляє

 Міністерство освіти і науки України повідомляє про відкриття конкурсу з відбору представників та експертів від України до Програмних комітетів «Горизонт 2020». Подача заявок на конкурс триватиме до 27 вересня 2017 року.


Відкрий Європу!

 Міністерство освіти і науки України інформує студентів та наукових, науково-педагогічних, педагогічних працівників стосовно прав та обов’язків громадян України у рамках запровадження ЄС безвізового режиму.


До уваги молодих науковців ТНЕУ!

 Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.