» » МОН України повідомляе


Оголошено конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

 Відповідно до статей  21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність»,  Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р.  № 1042,  та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14 січня 2019 р. № 2/19 Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій.МОН України запрошує до участі у Всеукраїнському фестивалі інновацій

 Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі інновацій, який відбудеться 14-16 травня 2019 року. Метою заходу є розвиток культури академічного підприємництва, популяризація розробок вітчизняних вчених та інноваторів, залучення інвесторів до фінансування впровадження новітніх проектів.МОН вдвічі збільшило кількість вишів та наукових установ, які за кошти бюджету отримали передплату на Scopus та Web of Science

 Наказом Міністерства освіти і науки України від 8 листопада 2018 року Тернопільському національному економічному університету було надано доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти бюджету.До уваги науковців!

 Міністерство освіти і науки України оголосило перший конкурс наукових розробок за держзамовленням за новими правилами – зокрема, відтепер для фінансування робіт переможців не потрібно проводити тендерні закупівлі. Це спростить та пришвидшить процедуру надання коштів ученим, чиї роботи будуть визнані кращими та отримають фінансування держави. Про проведення інформаційно-комунікативного заходу «EUREKA info day»

 Міністерство освіти і науки України запрошує до участі в інформаційно- комунікативному заході «EUREKA info day», який відбудеться 5 жовтня 2018 року у приміщені Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, актова зала, 4 поверх.До уваги молодих учених ТНЕУ!

 Пропонуємо Вашій увазі Наказ МОН України «Про оголошення конкурсного відбору у 2018 році проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених», а також лист Департаменту науково-технічного розвитку МОН України «Про атестацію наукових робіт стипендіатів та подання кандидатур на здобуття стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених».У квітні-червні триватиме конкурс українсько-французьких науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки

 З 16 квітня до 18 червня 2018 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ та міжнародного розвитку і Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Франції оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів для їх реалізації у 2019 2020 рр.


Стартує конкурс українсько-чеських науково-дослідних проектів на 2019-2020 рр.

 Усі бажаючі науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств можуть взяти учать у конкурсі українсько-чеських науково-дослідних проектів, який оголошують Міністерство освіти і науки України і Міністерство освіти, молоді та спорту Чеської Республіки. Також до участі запрошуються молоді учені та викладачів. Переможці конкурсу зможуть реалізувати проект у 2019-2020 роках. 


До уваги науковців ТНЕУ! Розпочинається конкурс українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 рр.

  Міністерство освіти і науки України та Державне агентство з розвитку освіти Латвійської Республіки оголошують конкурс спільних українсько-латвійських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки.


II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

 II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» організований Американськими Радами з міжнародної освіти. Конкурс реалізовано в рамках проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP) та проекту формування академічної доброчесності в школі (SAISS) за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.


Прояви свою майстерність, взявши участь у конкурсі відео від Представництва ЄС в Україні

 Оголошено прийом відеоробіт для участі у четвертому щорічному Конкурсі відео від Представництва ЄС. Автори найкращих відеороликів матимуть нагоду отримати цінні призи. У фокусі цьогорічного конкурсу – теми європейської освіти та співпраці між Україною та ЄС. 


Триває Євровікторина від Представництва ЄС в Україні

 Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН України інформує, що з 12 січня розпочалася четверта щорічна всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники  матимуть нагоду  перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.


Засновано щорічну Всеукраїнську Премію «Інновації в освіті»

 З метою виявлення, відзначення та інформування суспільства щодо особистостей та організацій, які стали найкращими новаторами у сфері освіти та зробили вагомий внесок у розвиток людського капіталу України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти за сприянням міністерства освіти і науки України заснувала щорічну Всеукраїнську Премію «Інновації в освіті».


Конкурсний відбір науково-технічних розробок

 МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки. Детальна інформація розміщена за посиланням: 
http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2017/10/25/rozpochavsya-konkursnij-vidbir-naukovo-texnichnix-rozrobok-za-derzhzamovlennyam-na-2018-2019-roki/


МОН України повідомляє

 Міністерство освіти і науки України повідомляє про відкриття конкурсу з відбору представників та експертів від України до Програмних комітетів «Горизонт 2020». Подача заявок на конкурс триватиме до 27 вересня 2017 року.