» » Науково-практична конференція студентів та молодих учених «Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики»

Дата: 29-02-2012, 10:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо взяти участь у роботі науково-практичної конференції студентів та молодих учених « Управління в сучасних умовах: новітні підходи та проблеми практики» , що відбудеться 29 лютого – 1 березня 2012 року в Тернопільському національному економічному   університеті (м. Тернопіль).

На конференцію запрошуються молоді науковці, аспіранти, студенти ТНЕУ.

Місце проведення конференції
:
Бібліотека Тернопільського національного економічного університету, вул. Бережанська, 4, м. Тернопіль.
  Тематичні напрямки роботи конференції:
Секція 1. Стратегічне та оперативне управління в нових економічних умовах.
Секція 2. Новітні підходи до розвитку менеджменту персоналу.
Секція 3. Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Порядок роботи конференції:
  29 лютого, середа

9.00 – 9.45 реєстрація учасників конференції (бібліотека ТНЕУ, 1 поверх, вул. Бережанська, 4);
10.00 – 12.30 пленарне засідання (бібліотека ТНЕУ, 2 поверх, вул. Бережанська, 4);
12.30 – 13.30 перерва (кава-брейк);
13.30 – 16.45 засідання секцій (бібліотека ТНЕУ);
17.00 – 18.00 заключне пленарне засідання, підведення підсумків, нагородження переможців та прийняття рекомендацій (бібліотека ТНЕУ).