» » «Документно-інформаційні комунікації в умовах глобалізації: стан, проблеми та перспективи»

Дата: 28-10-2016, 11:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Документно-інформаційні комунікації в умовах глобалізації: стан, проблеми та перспективи», яка відбудеться 23 листопада 2016 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка. До участі в конференції запрошуються науковці, докторанти, аспіранти, студенти й усі зацікавлені особи.

Проблематика конференції:
1. Документознавство й інформаційна діяльність у системі сучасних наукових досліджень.
2. Лінгвістичні технології інформаційної діяльності.
3. Інформаційні технології у сфері документознавства.
4. Проблеми маркетингу інформаційних продуктів і послуг.
5. Бібліотечна, архівна й музейна справа в умовах розвитку інформаційного суспільства.
6. Документно-інформаційні ресурси в системі соціальних комунікацій.
7. Процес глобалізації й актуальні проблеми перекладу науково-технічної літератури.

Програма конференції передбачає проведення пленарного та секційних засідань.

Форми участі в конференції: очна й дистанційна в режимі скайп-зв’язку, заочна.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн