» » Студент коледжу ТНЕУ здобув Чемпіонський титул серед юніорів у ваговій категорії +91!

Дата: 3-11-2016, 11:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

26-30 жовтня 2016 р. в Італії (м. Маріна ді Каррара) відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу за версією WTKA. Участь у Чемпіонаті взяли понад 2000 учасників з близько 100 країн світу.

За результатами запеклих боїв, виборовши перемогу в фіналі у суперника з Бельгії, студент коледжу Тернопільського національного економічного університету Грейцар Максим здобув Чемпіонський титул серед юніорів (16-18 років) у ваговій категорії +91.

Грейцар Максим тільки два роки тренується у Президента федерації кікбоксингу України в Тернопільській області, тренера Дульнева Олександра Валентиновича.

Спонсором поїздки на Чемпіонат світу виступила корпорація «Агропродсервіс» (генерального директор Іван Чайківський).

Вітаємо Максима з великою перемогою та бажаємо нових спортивних звершень та перемог на славу України й Тернопільського національного економічного університету.