» » Круглий стіл «Медичне страхування в системі забезпечення страхового захисту населення»

Дата: 3-11-2016, 15:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Восьмого листопада 2016 р. о 10.00 год. в аудиторії 1303 (І корпус ТНЕУ) з ініціативи учасників студентського наукового гуртка «Фінансові проблеми страхування та страхового ринку» і професорсько-викладацького колективу кафедри фінансів суб’єктів господарювання і страхування ТНЕУ відбудеться засідання круглого столу на тему: «Медичне страхування в системі забезпечення страхового захисту населення».

Метою наукового заходу є представлення проблем та обговорення пропозицій стосовно медичного страхування як форми соціального захисту інтересів населення в охороні здоров’я, що виражається в гарантії оплати медичної допомоги при виникненні страхового випадку (порушення здоров’я) за рахунок накопичених страховиками коштів.

До участі у науковому заході запрошені студенти, науковці та практики. Також запрошуємо усіх бажаючих долучитися до роботи учасників круглого столу.