» » Шановні науковці, викладачі та студенти!

Шановні науковці, викладачі та студенти!

Дата: 4-11-2016, 12:54 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародному стажуванні та отримати відповідний сертифікат у Európsky inštitút ďalšieho vzdelávania (Словаччина) (www.eidv.eu) у співпраці з «Východoeurópska agentúra pre rozvoj n.o. – Eastern European development agency n.o. EEDA n.o.» (Словаччина) (www.eeda.sk) Тернопільським національним економічним університетом (www.wunu.edu.ua) за програмою підвищення кваліфікації «Використання ділових презентацій при викладанні дисциплін у вищій школі» у квітні-травні 2017 р.

Орієнтовна вартість стажування – 250 Є. У вартість включено: участь у стажуванні з отриманням міжнародного сертифікату, проживання та 3-х разове харчування.

Також є можливість взяти участь у міжнародних конференціях та опублікувати свої статті у наукових виданнях Словаччини, Польщі, Угорщини, Сербії.

У ході стажування є можливість відвідати Краків, Будапешт, Братиславу та Відень.

Розміщення учасників стажування у Penzión Termál Podhájska (www.termal-podhajska.sk)  та можливістю оздоровлення у Wellness Centrum Aquamarin (www.tkpodhajska.sk).

З питань участі у стажуванні просимо звертатися:

На території Словаччини:

Európsky inštitút ďalšieho vzdelávania

Dr.h.c. mult. JUDr. Jozef Zaťko, Honor.Prof. mult. riaditeľ agentúry
941 48 Podhájska         Za humnami 508 / 28, S l o v e n s k o

E-mail: eeda@eeda.sk
+421 905 450 765

На території України:

Тернопільський національний економічний університет
д.е.н., професор Мартинюк В.П.

E-mail: school.pl.ua@gmail.com
+38 096 710 24 94