» » Відбула першість університету з баскетболу

Відбула першість університету з баскетболу

Дата: 11-11-2016, 17:35 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 8-10 листопада у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу (чоловіки) серед збірних команд факультетів.
Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
Перемогу здобула команда факультету комп’ютерних інформаційних технологій (відповідальний за спортивно-масову роботу: В. І. Яковів). У складі: Павлухіна Івана, Ушакова Олексія, Серафіна Максима, Загорулько Артура, Хосе Антоніо Альбертовича Реєса Навольського, Думанського Андрія, Лизуника Андрія, Любуціна Нікіти.
Друге місце посіла команда факультету аграрної економіки і менеджменту (відповідальний за спортивно-масову роботу: Б. П. Дуда. Склад команди: Співак Валентин, Вірастюк Роман, Марковський Анатолій, Зубков Іван, Пінянський Андрій, Мамчур Тарас, Остафійчук Володимир, Фостик Іван, Дзюбяк Василь.
Третє місце виборола команда факультету економіки та управління (відповідальний за спортивно-масову роботу О. М. Гук) Склад команди: Окунський Ігор, Бачинський Юрій, Кубрак Нікіта, Лясковський Руслан, Чуб Олег, Смаль Дмитро, Брегін Назар, Яніцький Владислав, Ціхевич Андрій).
Далі у турнірній таблиці розмістилися: IV місце – ФОА, V місце – ФФ, VI місце – ННІМЕВ, VII місце – ЮФ, VIII місце – ФББ.
Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми студентської Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2026-2017 н. р.