» » Конкурсний відбір проектів по Програмі BritishCouncil!

Конкурсний відбір проектів по Програмі BritishCouncil!

Дата: 18-11-2016, 10:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Оголошено внутрішній конкурс для працівників Тернопільського національного економічного університету по Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України 2015-2018 (BritishCouncil).

Проектні команди (у форматі «5+2») до 2 грудня 2016 р. повинні надіслати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва (inter.dep@wunu.edu.ua) короткий опис проекту, в якому потрібно вказати:

1. Назву проекту, над яким буде працювати університетська команда у рамках Програми

2. Короткий опис проекту (до 300 слів)

Згідно з вимогами організаторів, на всеукраїнський конкурс буде відібрано один проект від ТНЕУ, який отримає лист підтримки ректора.

Термін подачі заявки на всеукраїнський конкурс – 10 січня 2017 р.

Тривалість програми – 1 рік ( лютий 2017 – лютий 2018рр.)

Детальніше про Програму ( завантажити
Завантажити Переглянути онлайн

Заявка для участі у Програмі ( завантажити
Завантажити Переглянути онлайн