» » «Студентська ліра – 2016». День другий!

«Студентська ліра – 2016». День другий!

Дата: 18-11-2016, 12:43 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

17  листопада 2016 року студенти  відзначали Міжнародний день студента. У Тернопільському національному економічному університеті студенти-першокурсники цей день відзначали по-особливому – о 15.00 год. в актовій залі ТНЕУ відбувся  другий день фестивалю-конкурсу творчо обдарованої  молоді  «Студентська ліра - 2016».

Організатори мистецького гранд-шоу: адміністрація університету, відділ гуманітарної освіти та виховання, первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.

Вже другий день поспіль актова зала була заповнена вщент. Своє мистецтво, згідно з проведеним жеребкуванням, демонстрували творчі колективи юридичного факультету, коледжу економіки, права та інформаційних технологій та навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина.

Приємно відзначити, що студенти у своїх конкурсних виступах піднімають питання дружби між факультетами і щиросердечно уболівають за учасників військових подій, які відбуваються в Україні, в зоні АТО. Вдале і оригінальне використання відеороликів, відеосюжетів збагатило концертні програми конкурсантів, а студентський гумор КВН-команд розвеселив глядачів, піднявши їхній святковий настрій до максимуму.

Гранд-шоу першокурсників фестиваль-конкурс «Студентська ліра-2016» продовжує відкривати нові  мистецькі таланти і дарувати своїм вболівальникам і глядачам радість і красу.

Фестиваль-конкурс «Студентська ліра-2016» проходить в рамках святкування нашим університетом славного 50-річного ювілею.

Хто стане переможцем «Студентської ліри-2016», ми дізнаємося вже сьогодні, 18 листопада 2016 року. Після виступів творчих колективів факультету економіки та управління, факультету аграрної економіки і менеджменту, факультету банківського бізнесу відбудеться церемонія нагородження.