» » Крокуємо до спортивних звершень разом із кафедрою податків і фіскальної політики!

Дата: 23-11-2016, 16:33 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У неділю, 27 листопада, відбудеться перший Кубок кафедри податків і фіскальної політики з футзалу. Змагання організовуються з метою популяризації фізичної культури та спорту серед викладачів, студентів ТНЕУ та учнів ЗОШ, а також для здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді, налагодження плідної та конструктивної співпраці з представниками ЗОШ.

У змаганнях беруть участь збірна команда кафедри податків і фіскальної політики на чолі з деканом факультету фінансів Кізимою А. Я., студентська збірна факультету фінансів  та учнівські збірні ЗОШ Тернополя.

Команди, які займуть призові місця у турнірі будуть відзначені грамотою, кубком та цінними призами. Фаворитів Кубку в номінаціях «кращий воротар» та «кращий гравець» чекають приємні сюрпризи.

Початок змагань о 10.00 год.

Запрошуємо поціновувачів спорту, активну студентську молодь та усіх бажаючих долучитися до заходу. Позитивні емоції, спортивний запал та гарний настій гарантуємо!