» » Увага! Кредитна мобільність для студентів ТНЕУ у Вроцлавському економічному університеті (Республіка Польща)!

Дата: 28-11-2016, 15:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні студенти Тернопільського національного економічного університету! Колектив відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ оголошує конкурс для участі в програмі академічної мобільності у Вроцлавському економічному університеті по програмі Еразмус+.

В програмі академічної мобільності (весняний семестр 2017 року) може взяти участь один студент ТНЕУ 3-го курсу навчання (крім юридичних та комп’ютерних спеціальностей).

Вимоги:
- володіння англійською мовою на рівні В2

Аплікаційні документи
- інформація з деканату: довідка успішності та середній бал успішності;
- мотиваційний лист (до 1 сторінки).
Пакет документів необхідно надіслати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва: inter.dep@wunu.edu.ua в темі листа вказати «Документи на кредитну мобільність (Вроцлав)»

Кінцевий термін подачі документів: 05.12.2016 до 10.00 год.
Фінансові умови:
Покриття транспортних витрат (економ клас);