» » Відбулися змагання з баскетболу серед збірних команд факультетів

Відбулися змагання з баскетболу серед збірних команд факультетів

Дата: 28-11-2016, 15:36 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 22-24 листопада у рамках програми Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2016-2017 н. р. та з нагоди 50-річчя вищого навчального закладу в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання з баскетболу (дівчата) серед збірних команд факультетів.

Після напружених спортивних баталій місця розподілилися таким чином:
перемогу здобула команда факультету економіки та управління (відповідальний за спортивно-масову роботу: О. М. Гук) у складі: Колісник Вікторія, Рогачевська Леся, Анісімова Інна, Макух Аліна, Шевчек Галина, Пересада Аліна, Брага Тетяна.

Друге місце посіла команда факультету комп'ютерних інформаційних технологій (відповідальний за спортивно-масову роботу: В.І. Яковів). Склад команди: Журенко Алла, Сас Уляна, Власюк Вікторія, Гайкова Ілона, Дворжак Ольга, Шутенко Ганна, Рожко Христина, Гунько Іванна, Лопушинська Анна.

Третє місце виборола команда факультету фінансів (відповідальний за спортивно-масову роботу: Е.І. Маляр). Склад команди: Дмитрук Олена, Патік Анастасія, Карапулько Христина, Ткач Оксана, Крупніцька Оксана, Чубик Оксана, Соляник Діана, Ковалькевич Тетяна, Гнатюк Аліна, Андрейцева Анна.

Далі у турнірній таблиці розмістилися: IV місце – ННІМЕВ, V місце – ФОА, VI місце – ЮФ, VII місце – ФАЕМ.

Вітаємо переможців та призерів з вдалим виступом, а всім учасникам бажаємо успіхів у інших видах програми студентської Спартакіади Тернопільського національного економічного університету 2026-2017 н. р.