Третя Школа активу ТНЕУ!

Дата: 29-11-2016, 12:13 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 23-25 листопада 2016 року активні, цілеспрямовані, креативні, цікаві студенти Тернопільського національного економічного університету взяли участь у Школі активу вищого навчального закладу. Школа активу, яка запроваджена у ТНЕУ з ініціативи ректора університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого, вже втретє згуртовує молодь!

Двадцять троє юнаків та дівчат згуртувалися для того, щоб виявити свої лідерські здібності, навчитися працювати у команді й набути якомога більше досвіду, знань один від одного та від тренерів. Учасниками третьої Школи стали Оксана Водонос, Юлія Годовська, Марія Грицун, Ірина Джурусова, Ілона Дядьо, Наталія Іноземцева, Ірина Капляр, Леля Кісілюк, Аліна Климець, Володимир Ковалівський, Дарія Ковба, Анна Кордонська, Анастасія Кучмій, Владислав Литвинець, Юлія Мороз, Ірина Сиротюк, Наталія Темчук, Юрій Тищук, Марія Тівон, Віктор Токаренко, Роман Томчук, Юлія Федун, Тетяна Шпоняк.

Приємно, що цьогоріч у ролі тренерів свої сили спробували учасники першої та другої Школи активу – Ігор Білокопитий, Сергій Водяной, Валентин Коваль, Максим Магас, Тарас Романів. Модерували роботу молоді начальник відділу інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ Олена В'ячеславівна Васильків і голова Первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Михайлович Шевчук.

Щоразу адміністрація Тернопільського національного економічного університету шукає для своїх активістів цікаве місце організації Школи, яке б не лише налаштовувало на ефективну роботу, а й сприяло відпочинку. Отож третя Школа активу відбулася у відпочинковому комплексі «Смерекова хата», який знаходиться неподалік міста Кременець Тернопільської області, поблизу села Кімната. «Смерекова хата» дійсно є осередком спокою, тиші, чарівної природи та свіжого лісового повітря.

Знайомство учасників, вже традиційно, відбулося у цікавий та незвичайний спосіб – кожен презентував себе, розпочинаючи свою розповідь з слів: «Якби я був (була) книгою …». Представлення були дуже креативними, усі старалися якомога цікавіше описати себе через літературні жанри, героїв улюблених книг, захоплюючі сюжети.

А далі розпочалася напружена, захоплююча, творча, навчальна робота. Юнаки та дівчата упродовж тренінгів визначали ким є лідер, якими рисами характеру він володіє, як позиціонує себе у соціумі, як згуртувати команду, організувати її роботу, так, щоб вона була ефективною. Студенти вивчали поняття, структуру, спрямованість, формування особистості, визначали типи темпераменту, вивчали характер і здібності.

Також юнаки і дівчата мали можливість взяти участь у навчальних іграх, майстер-класах, пройти психологічні тести.

Новинкою школи активу став майстер-клас від Ігора Білокопитого стосовно написання бізнес-проекту. Однак відбувся він на англійській мові! Отже, молодь мала нагоду не лише з користю провести час, а й перевірити свої знання з іноземної мови.

Отримали нагоду студенти й проявити свої творчі здібності, підготувавши захоплюючу концертну програму! Щовечора молоді люди брали участь у танцювальних конкурсах, пісенних батлах, а також мали можливість відверто поспілкуватися, обговорити свої сильні та слабкі сторони, обмінятися набутим досвідом і порадами.

На завершення своєї роботи учасники Школи активу визначили переможців у номінаціях:
«Відкриття Школи активу» – Владислав Литвинець;
«Емоція Школи активу» – Аліна Климець;
«Позиція Школи активу» – Анастасія Кучмій;
«Сміливість Школи активу» – Марія Тівон;
«Інтелект Школи активу» – Дарія Ковба;
«Активність Школи активу» – Юлія Федун;
«Загадка Школи активу» – Наталія Темчук;
«Креативність Школи активу» – Оксана Водонос;
«Лідер Школи активу» – Ілона Дядьо.

Отже, третя Школа активу завершилася. Попереду знову лекції, практичні заняття, заліки та екзамени… Бажаємо нашим активістам залишатися лідерами у щоденному житті, визначати сміливі цілі та впевнено крокувати до їх реалізації! До зустрічі у четвертій Школі активу Тернопільського національного економічного університету!