» » Кредитна мобільність для професорсько-викладацького колективу ТНЕУ у Вроцлавському економічному університеті!

Дата: 29-11-2016, 12:28 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні працівники Тернопільського національного економічного університету! Колектив відділу міжнародного співробітництва ТНЕУ оголошує конкурс для участі в академічній мобільності у Вроцлавському економічному університеті за програмою Еразмус+.

В академічній мобільності може взяти участь два представники ТНЕУ (предметних областей (subjectareas): бізнес та управління; інформаційні та комунікаційні технології (відповідно до ISCED 2013). Тривалість академічної мобільності становить – 5 днів.

Вимоги:
- володіння англійською мовою на рівні В2;
- резюме англійською мовою за стандартом Europass;
- оскільки, академічна мобільність викладачів передбачає проведення лекційних занять (8 годин), кожен претендент на участь у мобільності повинен представити перелік тем занять та їх короткий зміст англійською мовою.

Фінансові умови мобільності:
Дорога: м. Тернополя-м. Вроцлав та м. Вроцлав -м. Тернопіль
Добові.
Пакет документів потрібно надсилати на поштову скриньку відділу міжнародного співробітництва: inter.dep@wunu.edu.ua

Кінцевий термін подачі документів – 22.12.2016 р.