» » Круглий стіл «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки»

Круглий стіл «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки»

Дата: 29-11-2016, 14:31 | Автор: Оргкомітет круглого столу

Першого грудня 2016 року об 11:00 годині відбудеться круглий стіл на тему: «Фіскально-монетарне регулювання в умовах кризової економіки», співорганізаторами якого є колектив кафедри банківської справи і кафедри податків та фіскальної політики.

Тематичні напрями роботи круглого столу:
– Монетарні важелі регулювання економічного росту;
– Фіскально-монетарне регулювання доходів громадян;
– Проблеми монетарної політики в Україні;
– Перспективи використання фіскально-монетарного інструментарію в контексті вирішення проблем кризової економіки;
– Сучасна концепція фіскального стимулювання експорту;
– Узгодженість монетарної та фіскальної політики – основа антикризового регулювання економіки та забезпечення сталого розвитку;

Запрошуємо всіх бажаючих до участі в роботі круглого столу, який відбудеться за адресою: центр європейських і міжнародних студій Тернопільського національного економічного університету, б-р. Тараса Шевченка, 9, м. Тернопіль.