» » Андрій Новак презентував студентам та викладачам ФОА ТНЕУ книгу «Як підняти українську економіку»

Дата: 8-12-2016, 09:25 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У п'ятницю, 2 грудня 2016 року голова Комітету економістів України Андрій Новак завітав до студентів ТНЕУ факультету обліку та аудиту й прочитав лекцію: «Як підняти українську економіку». Молодь ФОА мала чудову нагоду дізналися багато нового про українську економіку.

Андрій Новак переконаний, що економіка будь-якої країни, в тому числі української, працює на взаємодії трьох функцій: виробництва, продажу і розподілу коштів.

На думку А. Новака, в Україні необхідно формувати свої вертикальні корпорації виробників готових споживчих товарів і поступово відвойовувати спочатку внутрішній ринок української продукції, а потім виводити її на зовнішній ринок.

Наприкінці лекції автор подарував свої книги студентам і викладачам. А ті, які знайшли відповіді на питання про складові економічного середовища України, отримали автограф ученого.

Формат зустрічі вийшов неочікувано доступним і зручним – автор жартував, кидав дотепи і цілком зрозуміло розповідав про непрості економічні поняття.