» » Круглий стіл «Аудит як незалежна форма контролю за діяльністю суб’єктів господарювання»

Дата: 8-12-2016, 09:32 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Другого грудня 2016 року колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу організував засідання круглого столу на тему: «Аудит як незалежна форма контролю за діяльністю суб’єктів господарювання».

Організаторами круглого столу були к.е.н., доцент Михайлишин Н.П., к.е.н., доцент Саченко С.І. та к.е.н., доцент Хаблюк О.А.

У роботі круглого столу взяли участь студенти 4 курсу факультету обліку та аудиту і професорсько-викладацький колектив кафедри аудиту, ревізії та аналізу.

Доповіді студентів стосувалися проблем контролю і аудиту. З цікавими і змістовними доповідями, які супроводжувалися презентаціями, виступили:

– Пушкар М. (гр. ОКР-41) «Проблеми контролю в постіндустріальному суспільстві»;
– Дзецько А. (гр.ОКР-41) «Організаційні форми економічного контролю»;
– Дендор Ю. (ОП-42) «Історія розвитку аудиту»;
– Вівчарик М. (ОП-42) «Аналіз стану аудиторської діяльності в Україні»;
– Раб Ю. (ОКР-41) «Проблеми розвитку аудиту в Україні»;
– Семенова О. (ОКР-41) «Вищі державні контролюючі органи у зарубіжних країнах»;
– Кобернюк О. (ОП-41) «Супутні аудиторські послуги»;
– Казьмирович Т. (ОБС-41) «Внутрішній аудит у системі фінансового контролю»;
– Ткачук В. (ОП-41) «Ризики аудиторської діяльності»;
– Лукинів З. (ОБС-41) «Принципи професійної етики аудитора»;
– Сямро Л. (ОБС-41) «Світовий досвід організації аудиторської діяльності».

Доповіді викликали жваві дискусії серед присутніх. Зокрема, учасники круглого столу обговорювали проблеми розвитку контролю і аудиту в Україні та шляхи їх вирішення.