» » Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Вітаємо студентів-спортсменів ТНЕУ!

Дата: 13-12-2016, 09:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 грудня в Словенському місті Поклюка стартував черговий етап Кубку світу з біатлону – головного змагання серед біатлоністів. Українська команда у складі Олени Підгрушної, Юлії Джими, Ірини Варвинець та студентки нашого університету Анастасії Меркушиної здобула бронзові медалі.

12 грудня у Швейцарському місті Ленцерхайде на Юніорському кубку IBU (другого за значимістю змагання серед біатлоністів) студент факультету фінансів Віталій Труш здобув золоту нагороду. Чудова стрільба і дуже непоганий хід не дозволили суперникам перевершити результат українця. Хоча один з них, німець Давид Цобель, був дуже близький до того, щоб позбавити Віталія золота, але все ж неупереджений секундомір зафіксував 0,1 секунди на користь нашого студента.

Щиро вітаємо наших спортсменів з перемогою та бажаємо успіхів під час нових стартів.