» » Відбулися змагання І відкритого Кубку ТНЕУ з настільного тенісу

Відбулися змагання І відкритого Кубку ТНЕУ з настільного тенісу

Дата: 15-12-2016, 10:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

13-14 грудня 2016 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі ТНЕУ відбулися змагання I відкритого Кубку ТНЕУ з настільного тенісу присвяченого 50-річчю від дня заснування вищого навчального закладу та Дню Андрія Первозваного. Спортивна зустріч організована за підтримки ректора ТНЕУ Крисоватого Андрія Ігоровича.

У змаганнях взяв участь 41 учасник – студенти ТНЕУ, ТНТУ, технічного коледжу, комерційного коледжу, учні шкіл.

Серед студентів місця розподілилися таким чином:
юнаки – 1 місце – Биць Тарас студент ТНТУ;
2 місце – Шевчук Михайло студент ТНЕУ (ФОА);
3 місце – Пеляк Віктор студент ТНЕУ (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина);
дівчата – 1 місце – Паламарчук Наталія ТНЕУ (ФЕУ);
2 місце – Чорнописька Світлана ТНЕУ (ФЕУ);
3 місце – Вдовиченко Вікторія ТНЕУ (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина).

Серед команд перше місце виборола команда «Гладіатор» (Пеляк Віктор ТНЕУ (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), Вдовиченко Вікторія ТНЕУ (ННІМЕВ ім. Б. Д. Гаврилишина), друге місце – «Два капітани» (Шевчук Михайло (ТНЕУ, ФОА), Чорнописька Світлана (ТНЕУ, (ФЕУ), третє місце – «Ліщани» (Лисай Олександр (Ліщанська ЗОШ), Лисай Наталія (ТНЕУ, ФФ).

Серед школярів: юнаки – 1 місце – Лисай Олександр (Ліщанська ЗОШ), 2 місце – Романів Михайло (Тернопільська ЗОШ №22), 3 місце – Іваницький Віктор (Тернопільська ЗОШ №22), серед дівчат: 1 місце – Івасіків Лілія (Тернопільська ЗОШ №21), 2 місце – Марчук Неля (Тернопільська ЗОШ №19), 3 місце – Огінська Дарина (Тернопільська ЗОШ №19).

Вітаємо усіх учасників та призерів змагань!