» » Засвічення новорічних вогнів головної ялинки міста

Засвічення новорічних вогнів головної ялинки міста

Дата: 21-12-2016, 09:38 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Новий рік… Свято радісне, щасливе, емоційне. Свято незабутніх надій, віри і сподівань, насичене піснями, колядками, щедрівками, віншуваннями.

Святкування Нового року – це зустріч з добрим, казковим дивом, що приходить до наших осель, коли земля вкрита білим, пухнастим сніговим покривалом.

Важко уявити святкування Нового року без чудових пісенних композицій у виконанні учасників художніх колективів нашого університету.

На величне засвічення новорічних вогнів головної ялинки міста Тернополя були запрошені кращі вокалісти нашого університету: Оксана Корзун, Роксолана Залізняк, Ірина Новомлинська, Тетяна Гриник, Михайло Безушко, Влад Вальків, Павло Тютюнник, тріо «Гармонія», Галинка Баган, народний вокальний ансамбль «Галичанка».

Свято вдалося на славу, а наші виконавці щиро задоволені, що мали можливість подарувати своє мистецтво тернополянам.