» » «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей»

«Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей»

Дата: 16-01-2017, 15:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентська рада Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» запрошує студентів і молодих вчених взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

Конференція відбудеться 2-3 березня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Стосовно додаткової інформації щодо роботи учасників конференції можна звертатися до проректора з науково-педагогічної роботи та виховання БДМУ Зорій Ніни Іванівни (тел.: 037-2-550951) та голови Студентської ради Віктора Романчука (моб.тел.: +380955593992, +380688075624). З програмою заходу можна ознайомитися на сайті Студентської ради: http://studrada.dsmu.edu.ua