«Нова радість стала»

Дата: 16-01-2017, 17:04 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Різдво в Україні – свято дивовижне, не схоже на жодне інше. Воно має теплий, зворушливий характер і є, насамперед, родинним святом, пронизаним атмосферою загальної згоди й любові.

Щороку відблиск Вифлеємської зорі запалює в оселях різдвяні свічі. А в чистому голосі молитви звучить віра у добро і любов.

Тернополяни дбайливо бережуть свої звичаї і традиції, тому саме у Тернополі можна відчути Дух Різдва, як ніде в Україні.

Приємно, що учасники творчих колективів нашого університету взяли участь у святковій новорічно-різдвяній програмі в рамках обласного фольклорного дійства «Нова радість стала».

Окрасою програми стали пісенні композиції «Місто моє новорічне», «Заметіль», «З Новим роком» у виконанні солістів народного художнього театру пісні «Для тебе» нашого університету Роксолани Залізняк, Павла Тютюнника, Владислава Вальківа.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає всіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, нехай відчувається лише справжнє родинне єднання і любов!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!