» » «Розвиток бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та оподаткування в сучасному інформаційному середовищі»

Дата: 13-02-2017, 12:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Національний університет біоресурсів і природокористування України, кафедра обліку та оподаткування та кафедра статистики та економічного аналізу запрошують Вас взяти участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Розвиток бухгалтерського обліку, контролю, аналізу та оподаткування в сучасному інформаційному середовищі», яка відбудеться 26 квітня 2017 року.

Мета конференції – підвищення якості наукових досліджень студентів, ґрунтовне вивчення сучасних проблем бухгалтерського обліку, аналізу, контролю та оподаткування й визначення пріоритетних аспектів подальшого розвитку науки.

Детальна інформація розміщена у додатку.

Завантажити Переглянути онлайн