» » Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Відділ гуманітарної освіти та виховання інформує

Дата: 13-02-2017, 17:22 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Відділ гуманітарної освіти та виховання і Первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ організовують конкурс на краще прочитання  поетичних творів  Т. Г. Шевченка та творів, присвячених генію України,  «Стежинами Тарасового слова», який проводиться у рамках загальноуніверситетського тижня Шевченкіани між факультетами, інститутами, коледжами з метою спонукання студентів ТНЕУ до глибшого осмислення творів Т. Г. Шевченка. Конкурс відбудеться в університетській світлиці 9 березня 2017 р., початок  о 15 годині.

До участі у конкурсі запрошуються студенти I-V курсів усіх факультетів, інститутів, коледжів ТНЕУ.

Для участі у конкурсі учасникам необхідно подати поетичні твори (тривалістю до 5-ти хвилин) в друкованому вигляді, а також заявку, в якій вказати назву твору, прізвище, ім’я автора, виконавця, факультет, інститут, коледж, групу до 03.03.2017 року у відділ гуманітарної освіти та виховання   (каб. № 2).

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 47-58-59  або у відділ гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ, кабінет № 2.