» » У ТНЕУ відбудеться другий етап олімпіади з дисципліни: «Податкова система України»

Дата: 21-04-2017, 16:59 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» від 9.12.2016 року 26-28 квітня 2017 р. у Тернопільському національному економічному університеті буде проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу запрошуються по 3 переможці І етапу.

Анкети переможців І етапу (додаток 1) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2) необхідно надіслати до 1 березня 2017 р. на поштову адресу оргкомітету. Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2017 року, розглядатись не будуть.

Другий етап Олімпіади передбачає виконання письмового завдання з навчальної дисципліни «Податкова система України», яке включає питання творчого характеру, тестові завдання та практичні завдання розрахункового характеру. Переможці ІІ етапу визначаються за сумарною кількістю одержаних балів (за 100-бальною шкалою).

Учасники обов’язково повинні мати при собі: паспорт, студентський квиток і посвідчення про відрядження.

Проживання та харчування учасники Олімпіади оплачують за власний рахунок. Готель бронюється згідно з поданими заявками. Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів, у яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.

Програма проведення Олімпіади:

26 квітня – заїзд та реєстрація учасників, їх поселення, консультація (о 17.00);
27 квітня – проведення Олімпіади (початок о 10.00);
28 квітня – підведення підсумків, робота апеляційної комісії, нагородження переможців.

Реєстрація учасників буде проводитися 26 квітня 2017 року з 9.00 год. до 16.00 год. у холі корпусу № 1 ТНЕУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.

Проїзд до зупинки «Майдан Перемоги» (ТНЕУ)
від залізничного вокзалу – тролейбусом № 11;
– маршрутними автобусами № 3, 15, 16, 27, 30;
від автовокзалу – маршрутними автобусами № 5, 12, 28.

Анкети учасників надсилати на адресу:
Оргкомітет олімпіади з дисципліни «Податкова система України»
Кафедра податків та фіскальної політики
Тернопільський національний економічний університет
вул. Львівська 11
м. Тернопіль, 46020
e-mail: podatky@wunu.edu.ua

Довідки за телефонами:  0673541835 – кафедра податків та фіскальної політики ТНЕУ;
0989171293 – Валігура Володимир Андрійович, к.е.н., доцент кафедри податків та фіскальної політики;
0677876437 – Сідляр Вікторія Володимирівна, відповідальний секретар оргкомітету, к.е.н., ст. викл. кафедри податків та фіскальної політики.

До відома учасників Олімпіади (студентів, викладачів)!
Відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади можете надсилати на адресу olimpstud@ukr.net

Додатки
Завантажити Переглянути онлайн