» » Анастасія Меркушина - срібний призер чемпіонату світу з біатлону в естафетній гонці

Дата: 17-02-2017, 18:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сімнадцятого лютого в австрійському Хохфільцен відбулася мабуть найочікуваніша для українських вболівальників гонка Чемпіонату світу з біатлону – жіноча естафета.
І варто сказати, що сподівання були виправдані у повній мірі. Наша жіноча четвірка у складі Ірини Варвинець, Юлії Джими, студентки Тернопільського національного економічного університету Анастасії Меркушиної та Олени Підгрушної у наднапруженій боротьбі зуміли здобути срібну нагороду, поступившись лише беззаперечним фавориткам – німкеням. Ця нагорода стала першої на світовому форумі для України і першою особистою медаллю Анастасії Меркушиної на змаганнях такого рівня.
Щиро вітаємо наших спортсменок з видатним досягненням та бажаємо нових спортивних звершень!