Їх назвали Небесною Сотнею

Дата: 21-02-2017, 11:02 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Їх назвали Небесною Сотнею – патріотів, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули за честь, за волю, за право бути Українцями, за свою Батьківщину.

Героїчна сотня, зробивши відчайдушний сміливий крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами -Охоронцями.

Серед загиблих Небесної Сотні  випускник та працівник Тернопільського національного університету Тарас Слободян, наші земляки Назар Войтович, Устим Голоднюк, Олександр Капінос, Василь Мойсей, Ігор Костенко.

20 лютого на честь Героїв Небесної Сотні у стінах ТНЕУ відбувся реквієм. Усі присутні запалили свічу Пам’яті  та хвилиною мовчання вшанували Новітніх Героїв України.

Перед присутніми виступив ректор, проф. А. І. Крисоватий.

Студенти університету Ілона Дядьо та Владислав Вальків склали присягу Лицарям Небесної Сотні.

Солісти народного художнього театру пісні «Для тебе» Павло Тютюнник та Ірина Новомлинська виконали пісенні композиції «Мамо, не плач» та «Молитва».

Нехай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Молимо Господа Бога: нехай красується наша земля вільною і мирною державою. З Божою поміччю не дамо розділити Україну!

В ім’я Героїв Майдану!
В ім’я Небесної Сотні!
Слава Україні! Героям слава!