«Молодь змінює світ!»

Дата: 23-02-2017, 16:37 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Молодь Тернопільського національного економічного університету незвичайна, вона – успішна, впевнена у собі, талановита, вона надихає, творить. А молоді талановиті виконавці запалюють усіх своєю харизмою та досконалим стилем.

Ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий завжди підтримує обдаровану молодь. За його сприяння підприємство «ГроЛіс» м. Тернополя (директор Ярослав Громадський) видав аудіоальбом «Молодь змінює світ!»

23 лютого на найбільшій сцені вишу відбулася його презентація. До альбому увійшло 20 кращих пісенних композицій на вірші А. Бінцаровської, В. Дунця, Л. Любарської, О. Корзун, Б. Мельничука, Н. Бай, на музику С. Родька, В. Дунця, З. Вовк, С. Степаніва, В. Жука, Н. Гураль, В. Кічака.

Розпочав святкове дійство гурт «Струни серця» народного художнього театру пісні «Для тебе» піснею «Ода ТНЕУ».

Під час презентації перед глядачами виступили гурти «Інтрада», «Горизонт», «Елегія». Свої улюблені пісенні композиції глядачам дарували: Т. Шарган, І. Новомлинська, Т. Гриник, О. Корзун, В. Вальків, П. Тютюнник, М. Заверуха, Н. Чернецька, Л. Крисовата, З. Вовк, Н. Цар, О. Кічак, С. Сорочинська.

Гостями свята були: гурт «Кралечки», народна студія сучасної хореографії «ТАНГо dance company» та переможець всеукраїнських конкурсів, театр мод Галицького коледжу ім. В. Чорновола.

Особливо тепло глядачі сприймали композиції «Ми – українці», «Озвіться, дзвони», «Молитва», «Я горда тим, що українка», «Лицарі України», «Україні», «Віримо в краще», «Сильні духом». Фінальним акордом свята стала пісня «Молодь змінює світ!» на вірші А. Бінцаровської, музика Сергія Родька, яка і дала назву аудіоальбому.

Тернопільський національний економічний університет пишається обдарованою молоддю, яка вплітає у національний вінок України цвіт свого таланту.