» » Еллен де Віссер зустрінеться зі студентами ТНЕУ

Еллен де Віссер зустрінеться зі студентами ТНЕУ

Дата: 27-02-2017, 16:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Повідомляємо, що 3 березня до Тернопільського національного економічного університету з робочим візитом завітає лектор німецької мови з Асоціації зі співробітництва в галузі екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі (АПОЛЛО) – Еллен де Віссер (м.Берлін, Німеччина).
До слова, Еллен де Віссер вивчала німецьку та французьку мову в одному з провідних університетів Німеччини, лектор-волонтер зазначає, що «переклад – це моя пристрасть».
Поспілкуватися з Еллен можна буде 6 березня (ауд.1203) на зустрічі зі студентами. Також молодь ТНЕУ буде мати можливість відвідати лекційні заняття та пізнати тонкощі перекладу. Лекції проходитимуть в аудиторії 1203 й триватимуть з 6 березня до 14 квітня.
Детальнішу інформацію ви можете отримати у директора ННІМЕВ ім..Б.Д.Гаврилишина І.М. Таранова.